Wydanie nr 158/2020, Sobota 6.06.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Norberta, Dominika, Benignus, Gerarda, Symeon, Więcerad, Laurenty, Gerard, Klaudiusz, Norbert, Paulina, Kandyda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Hawelańska

Hawelańska to inwestycja dewelopera GGW Development, która będzie znajdować się na Wingoradach, w niedalekiej odległości ul. Naramowickiej. Dobra lokalizacja blisko centrum Poznania i jednocześnie otoczenie terenów zielonych Parku Cytadela, to największe plusy inwestycji. Przyszli mieszkańcy z pewnością docenią wygodny dojazd komunikacją miejską oraz możliwość korzystania z gęstej sieci atrakcyjnie zlokalizowanych ścieżek rowerowych, których nie brak w okolicy. Inwestycja od GGW Development charakteryzuje się dobrze przemyślanymi układami mieszkań – w ofercie znaleźć można nowe mieszkania Poznań rynek pierwotny GGW Development jak kawalerki czy  też przestronne 5-pokojowe mieszkania. Daje to niczym nieograniczone możliwości aranżacyjne. Do każdego z lokali przylegać będzie ogródek, taras albo balkon.
Budowa osiedla przy ul. Hawelańskiej została podzielona na etapy. Pierwszy etap prac nad osiedlem zostanie zakończony w I kwartale 2016 r. Razem zostanie oddanych 300 mieszkań w 3 budynkach. Ponadto powstaną pomieszczenia handlowe i usługowe oraz miejsca parkingowe nadziemne oraz podziemne.