Wydanie nr 152/2020, Niedziela 31.05.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Feliks, Teodor, Petronela, Petroniusz, Petronia, Kancjusz, Kancjan, Kancjanela, Noe
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

AquaAerobic w Malborku. Delfin zaprasza

  • Wydanie nr 152/2020
  • 19 grudnia 2015, 12:14
  • Delfin Malbork
  • SportWodne
Aquaaerobic czyli aerobik w wodzie, zdobywa coraz większe grono zwolenniczek. Nie bez przyczyny. Dzięki temu, że woda stawia l2-krotnie większy opór niż powietrze, możesz spalić nawet 600 kcal w ciągu godziny!!!!

Aquaaerobic jest szczególnie polecany z dwóch głównych powodów:

Pierwszy: jest jedną z najzdrowszych form aktywności ruchowej jakie znam. Ćwiczy się praktycznie bez obciążenia stawów, gdyż ciało w wodzie jest 10-cio krotnie lżejsze, z naturalnym oporem, w tym przypadku wodą. To powoduje, że ten rodzaj zajęć jest bezkontuzyjny.

Drugi: przy dużym wydatku energetycznym podczas ćwiczeń, zaangażowaniu wielu grup mięśniowych cały czas jest dobra zabawa!

Zajęcia prowadzi Anna Kosińska.

To ciesząca się coraz większą popularnością forma ćwiczeń i treningu w wodzie w rytm muzyki, która gwarantuje bezpieczny i atrakcyjny rodzaj grupowej aktywności fizycznej. Sprawia, że wysiłek to przyjemność dzięki wyjątkowym właściwościom wody w łatwy sposób można spalić kalorie, wzmocnić całe ciało i poprawić sylwetkę.

Woda ułatwia wykonywanie ćwiczeń, które dla wielu bywają niemożliwe do zrobienia na sali. Nie obciążają kręgosłupa, stawów, więzadeł ani ścięgien. Regularny trening ma działanie prozdrowotne.

Aquaaerobic poprawia kondycję, siłę, wytrzymałość, szybkość i gibkość jest przeznaczony dla osób w każdym wieku, z niską sprawnością ruchową, a także dla osób które chcą podtrzymać i wzmocnić swoją kondycję fizyczną.

Zajęcia prowadzone są na pływalni Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 (Zespół Szkół Technicznych) Plac Narutowicza 14 w Malborku.

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i piątek o godz. 20.45.

Umiejętność pływania nie jest wymagana !

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!! SZKÓŁKA NAUKI PŁYWANIA "DELFIN"

Telefon: 602 539 742 Biuro: 602 723 946 wtorek 17.00 - 20.00 środa 17.00 - 19.00 piątek 17.00 - 20.00

e-mail: biuro@delfin.malbork.pl

www.delfin.malbork.pl

Delfin Malbork
Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wodne