Wydanie nr 218/2020, Środa 5.08.2020
imieniny: pokaż (8 imion)Nonna, Cyriak, Abel, Maria, Memiusz, Oswalda, Oswald, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wystawa pokonkursowa "Malborskiego Kalendarza Adwentowego". Wręczenie nagród festiwalowych oraz występ uczniów PSM I st. w Malborku - 02.12.2015

2 grudnia br o godz. 17-tej w Szkole Łacińskiej w Malborku odbyła się wystawa pokonkursowa " Malborskiego Kalendarza Adwentowego" podczas której wręczono nagrody festiwalowe. Nie zabrakło części artystycznej uczniów PSM I st. w Malborku którzy wprowadzili gości w świąteczny nastrój.

Protokół z narady Komisji Konkursowej z dnia 23.11.2015 r. Na konkurs plastyczny „Malborski Kalendarz Adwentowy” wpłynęło 87 prac.

 

Komisja w składzie:

  1. Andrzej Krzemiński

  2. Agnieszka Daniłów

  3. Bohdan Paczkowski

w dniu 23.11.2015 r. oceniła prace i wybrała do kalendarza adwentowego rysunki następujących autorów:

  1. Magdalena Bisewska l. 8 SP nr 2 w Malborku

  2. Franciszek Olbryś l. 8 SP przy ZS Katolickich w Malborku

  3. Maja Szczepanik l. 5 Przedszkole Tęcza w Malborku

  4. Bianka Dymek l. 9 SP nr 3 w Malborku

  5. Hanna Kazimierska l. 4 Przedszkole Nowa Wieś

  6. Michał Błądek l. 5 Przedszkole nr 8 w Malborku

  7. Maria Matysiak l. 4 Przedszkole Czerwony Kapturek w Malborku

  8. Oliwier Pajor l. 7 SP przy ZS Katolickich w Malborku

  9. Lena Baranowska l. 5 Przedszkole Bratek w Malborku

  10. Zuzanna Jędrzejczak l. 9 Powiatowe Ognisko Plastyczne w Malborku

  11. Anna Sternik l. 4 Przedszkole Krasna l w Malborku

  12. Michalina Wąsik l. 4 Przedszkole Pod Kasztanem w Malborku

  13. Oskar Łuczak l. 6 SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku

  14. Jakub Kozłowski l. 9 SP nr 9 w Malborku

  15. Lena Paluchowska l. 5 Przedszkole Tęcza w Malborku

  16. Daria Balicka l. 5 Przedszkole nr 5 w Malborku

  17. Kinga Zielińska l. 5 Przedszkole nr 5 w Malborku

  18. Bianka Łukasik l. 8 Powiatowe Ognisko Plastyczne w Malborku

  19. Zofia Mikiciuk l. 5 Przedszkola Bajka w Malborku

  20. Dalia Sobiech l. 7 SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku

  21. Maya Rakowski l. 8 SP nr 3 w Malborku

  22. Anna Rynkiewicz l. 5 Przedszkole nr 10 w Malborku

  23. Marta Sobuń l. 6 SP nr 5 w Malborku

  24. Otylia Bisewska l. 8 SP nr 2 w Malborku

 

Ponadto przyznano wyróżnienia:

  1. Nadia Kolman l. 5 Przedszkole nr 8 w Malborku

  2. Eliza Jankowska l. 7 Powiatowe Ognisko Plastyczne w Malborku

  3. Jan Rynkiewicz l. 8 SP przy ZS Katolickich w Malborku

  4. Klaudia Ostrowska l. 8 SP przy ZS Katolickich w Malborku

 

Zapraszamy na wideo relacje z tego wydarzenia.

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

 

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.