Wydanie nr 88/2024, Czwartek 28.03.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat

BIEGACZE ACTIVE MALBORK ZAJĘLI CZOŁOWE MIEJSCA NA ZAWODACH W LĘDOWIE - 18.04.2015

BIEGACZE ACTIVE MALBORK ZAJĘLI CZOŁOWE MIEJSCA NA ZAWODACH W LĘDOWIE… fot. activemalbork
W dniu 18.04.2015 roku w Lędowie k. Pruszcza Gdańskiego odbył się Wojewódzki Bieg Żuławski na dystansie 5,55 km. W biegu głównym wzięło udział ok 200 osób. Zawodnicy reprezentujący Klub Active Malbork, zajęli tam czołowe miejsca nie tylko w kategoriach wiekowych.

Daniel TARAS z czasem 0:17:41 zajął bardzo wysokie 2 miejsce w kategorii Open przegrywając z doświadczonym Bartoszem Mazerskim z LKS Zantyr Sztum (kat. M 18-32 1 miejsce)

Wiesław SOSNOWSKI z czasem 0:18:41 zajął 5 miejsce w kategorii Open (kat. M 33-46 2 miejsce)

Adam SEROCKI z czasem 0:19:08 zajął 8 miejsce w kategorii Open (kat. M 33-46 3 miejsce)

Zenon KASZUBOWSKI z czasem 0:20:16 zajął 17 miejsce w kategorii Open (kat. M 47-59 2 miejsce)

Ryszard WALENDZIAK z czasem 0:22:39 zajął 43 miejsce w kategorii Open (kat. M 33-46 17 miejsce)

Grzegorz PACHUCY z czasem 0:24:00 zajął 51 miejsce w kategorii Open (kat. M 47-59 7 miejsce)

Alicja WALENDZIAK z czasem 0:24:28 zajęła 8 miejsce w kategorii Open (kat. 33-46 4 miejsce)

Bożena ZNAROWSKA z czasem 0:24:48 zajęła 9 miejsce w kategorii Open (kat. K47-59 1 miejsce)

W dniu 19.04.2015 roku dwoje naszych zawodników wzięło udział w Parkowej Piątce na dystansie 5 km w Malborku. W biegu wzięło udział 80 osób. Wśród kobiet nie miała sobie równych zawodniczka Active Malbork - Agnieszka STOLARÓW i wygrała z czasem 0:22:39, w kategorii wiekowej K40 zajęła 1 miejsce.

Robert STOLARÓW zajął 19 miejsce w kategorii Open, tym samym w M 40 zajął 6 miejsce z czasem 0:22:11

Zawodnikom gratulujemy uzyskanych wyników!

Wszyscy, którzy zachcą przyłączyć się do naszego grona będą mile widziani. Zapraszamy.

Źródło: activemalbork