Wydanie nr 226/2020, Czwartek 13.08.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Radomiła, Hipolit, Sekundyn, Hipolita, Kasjan, Adriana, Helena, Wojbor, Jan, Diana, Radegunda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Aktualizacja: CAŁA ROZMOWA Z PANIĄ IWONĄ S. FUNDACJA Z MALBORKA ZMANIPULOWAŁA PRZEKAZ W SPRAWIE KONIA MALTA - 21.03.2015

Aktualizacja: CAŁA ROZMOWA Z PANIĄ IWONĄ S. FUNDACJA Z MALBORKA ZMANIPULOWAŁA PRZEKAZ W SPRAWIE KONIA MALTA - 21.03.2015 fot. Robert Bychowski [Robert]

Aktualizacja( 21.03.2015- 10.35)

Z racji na sygnały od pewnej grupy widzów, którzy twierdzą, że rozmowa z Panią Iwoną była za bardzo „pocięta”, a tym samym mało wiarygodna przedstawiamy cały zapis wywiadu z prezes fundacji.
Chcemy również dodać, że nikt z nas nie podważa niesionej pomocy przez fundację. Z naszych ustaleń wynika jasno, że wielokrotnie osoby z otoczenia Pani Iwony jak i ona sama ratowali życie wielu zwierzaków. Nasz materiał pokazuje nieprawidłowości w postępowaniu fundacji w konkretnej sprawie.
Stanowczo podkreślamy, że osoby, które zgłaszają do nas temat nie otrzymują od nas immunitetu. Tak samo weryfikujemy z całą starannością przekazywane nam treści.
W tym przypadku, zgromadzone informację pozwalają naszej redakcji stwierdzić, że fundacja zmanipulowała przekaz w sprawie konia Malta. Stojąc w miejscu, w którym fundacja, zrobiła zdjęcia nie można nie zauważyć łąki, do której koń ma swobodny dostęp, natomiast treści przekazywane przez fundacje sugerowały, że koń żyje na prowizorycznym pastwisku(na którym jest widoczny na zdjęciach.) Fundacja podkreśla, że konsultowała się ze specjalistami. Niestety, przedstawione treści były oparte tylko i wyłącznie na opowieści prywatnej osoby, która pierwotnie chciała kupić Maltę. Sama fundacja nie skontaktowała się z właścicielami i nie postarała się wyjaśnić zaistniałej sytuacji u źródła.
W rozmowie, którą w całości można odsłuchać, Pani prezes podkreśla, że rozmowa z właścicielami zwierząt to podstawa przy każdej interwencji prowadzonej przez fundację

 

Przedstawimy Państwu historię konia, którym zainteresowała się fundacja z Malborka (kierowana przez Iwonę S.), która jak twierdzi jest pomocna zwierzętom z naszego województwa.

W połowie lutego prezes fundacji została poproszona o pomoc w ocenie kondycji konia Malta, którego zakupem była zainteresowana jej znajoma. (PANI PREZES POSIADA KONIA OD PAŹDZIERNIKA 2014). Kobiety w trakcie wizyty w miejscowości Brzózki zrobiły zdjęcia klaczy, które później zamieszczono na profilu społecznościowym fundacji. Z opisu pod zdjęciami wynikało, że koń miał być w złej kondycji, a właściciele chcieli go oddać na rzeź. Ludzie dobrej woli zaczęli przelewać pieniądze, by Maltę jak najszybciej wykupić.

Jak sprawa się rozwinęła i co dzieje się z koniem? O tym więcej w materiale.

Podczas nagrania doszło, także do nieprzyjemnego incydentu. Właściciel jednej ze stajni poszarpał naszego operatora. Czekamy na państwa opinie w sprawie fundacji.

 

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

 

Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Interwencje TV


Komentarze (198)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
!!!
!!! 26.03.2015, 22:00
ze stajni Iskra więcej osob odeszło więc więcej można się dowiedzieć ciekawych rzeczy ;)
???
??? 26.03.2015, 21:31
Do !!!
To było odnośnie tej wypowiedzi:
"york - może i jestem z Rotmistrza ;) a może nie. niech lepiej prezeska uważa na to co mowi i pisze w necie bo to dochodzi do WSZYSTKICH ludzi którzy mogą nie wybaczyć takich oskarżeń i popełnionych błedów ;) nie da jej tez nic ze nagle pousuwa swoje głupie bzdurne komentarze, napisane po to żeby brac ludzi na LITOSC co oczywiście przekłada się na przelane pieniądze na konto." wydaje mi się, że nie mowa tu o chęci wyjaśnienia sytuacji finansowej fundacji...
helołżartownisiu
helołżartownisiu 26.03.2015, 21:23
Panie czy tam Pani !!! konie niby nie były przeznaczane tam na rzeź? buhahaha, dobry joke :D
xxx
lubie poziomki 26.03.2015, 20:58
dobrze że stajnia ,,Rotmistrz" w końcu przemówiła, chciaż na to chyba trochę za późno. trzeba była zareagować kilka miesiecy temu kiedy Iwona przeniosła się do Iskry i zaczęła opowiadac o Was dziwne historie, a nie teraz.
!!!
!!! 26.03.2015, 20:23
pierwszy raz się wtrace w ta dyskusję !! bardzo proszę deikatnie mówiąc odwalic się od TEJ stajni. nikt z nas nie zalozył i nie zakłada fundacji - nie zbieramy kasy od ludzi, żaden z koni nie był i nie jest przeznaczony na rzeź. sa tam konie prywatne i stajenne i NIKT nie zbiera kasy na swoje konie wiec NIKT nie będzie nas rozliczał !!! ZROZUMIANO ??? !!!
a pytania ludzi kierowane do fundacji oraz chęc wyjaśnienia sytuacji finansowej i nie tylko przez wiele osob nie uważam za GROŹBY !! chyba nikt nie będzie przytakiwał za każdym razem pani prezes? padały i będą padac niewygodne pytania ale chyba jak ktoś zakłada fundacje to powinien się z tym liczyc. więc radze całej tej fundacji odpowiadać na pytania nawet te nie wygodne !!!