Wydanie nr 158/2020, Sobota 6.06.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Norberta, Dominika, Benignus, Gerarda, Symeon, Więcerad, Laurenty, Gerard, Klaudiusz, Norbert, Paulina, Kandyda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

SZPITAL MALBORK: PIELĘGNIARKI I POŁOŻNE CHCĄ PODWYŻEK – 04.02.2015

SZPITAL MALBORK: PIELĘGNIARKI I POŁOŻNE CHCĄ PODWYŻEK – 04.02.2015 fot. Robert Bychowski [Robert]

Od kilku miesięcy informowaliśmy państwa o złej sytuacji w sztumskim szpitalu. Tym razem sporem zbiorowym jest zagrożona placówki w Malborku i Nowym Dworze Gdańskim.

O co chodzi? Oczywiście o pieniądze. Pielęgniarki i położne mają już dosyć obecnej sytuacji i żądają podniesienia płac. Prezes spółki nie jest w stanie spełnić oczekiwań pracowników. Co prawda ma on proponować podwyżki, jednak te nie satysfakcjonują załogi. O szczegółach będziemy informować wkrótce.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
lola
lola 09.02.2015, 01:06
niechetnie wspominam pobyt w tym szpitalu. Lekarze jak i personal medycznyposiadja zero etyki zawodowej.Nie powinni tam procowac !!!!!!!
pioter!!!
pioter!!! 06.02.2015, 08:08
O czym my tu mówimy zawsze szpital w Malborku a co za tym idzie personel uważany był za zakład ostatniej drogi -nic się nie zmieniło !!!! Pomimo zmiany ustroju ciągnie tam PRl-em . Jeśli starego dziada ubierzesz w garnitur od Charona zawsze będzie starym dziadem .Mogą założyć windę ,poprawić elewację , założyć neon jak Vegas zawsze będzie nizina usług medycznych!
ktos
ktos 06.02.2015, 00:05
Po pierwsze na przeziębienie nie leży się w szpitalu, chyba że rodzina jest zbyt mało wydolna i nie radzi sobie ze zwykłym przeziębieniem. Co do mojego wykształcenia to posiadam dyplom magistra, specjalizację i i kilkanaście kursów. I jeszcze jedno, za zastrzyk, za pobranie krwi to nie ja ustalam stawki, ale NFZ (szkoda, że pomimo wciąż rosnących stawek jakie ustala NFZ, moja pensja od kilku lat nie drgnęła z miejsca). Co do żółtej ręki od kroplówek, nie piję kawy, tu nawet nie chodzi, że jej nie lubię ale mam zasadę do pracy przychodzę aby pracować.Życzę większej wiary w drugiego człowieka.
ola
ola 05.02.2015, 21:43
Widzę że pani pielęgniarka oburzyła się szczerą prawdą!!! Za zastrzyk musimy zapłacić, za pobranie krwi musimy zapłacić i płacimy żeby było szybciej,o czym tu mówimy !!! Jak podłączą kroplówkę to ręka wygląda jak u narkomana cała żółta ,bo krowa się spieszyła i gdzieś poszła dopić kawe!
oni
oni 05.02.2015, 21:35
Chcą podwyżek za co ? Co druga pielęgniarka z frustrowana i robi wszystko z wielkiej łachy. Jak się nie podoba zakład PcZ mogą zamienić na Pup też na tej same j ulicy.Przecież nikt nie kazał im robić liceum medycznego zaocznie!