Wydanie nr 189/2020, Wtorek 7.07.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Benedykt, Pompejusz, Sędzisława, German, Antoni, Cyryl, Wilibald, Metody, Estera
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Elbląg: Aeroklub zaprasza na szkolenie samolotowe, szybowcowe i spadochronowe - 16.04.2013

 Aeroklub Elbląski prężnie przystępuje do otwarcia nowego sezonu w 2013 r. Obecnie prowadzony jest nabór na szkolenie samolotowe, szybowcowe oraz spadochronowe.

Aeroklub Elbląski jest stowarzyszeniem, którego podstawowym celem jest popularyzacja lotnictwa oraz szkolenie lotnicze. W sezonie Aeroklub tętni życiem, widać uśmiechnięte twarze pilotów szybowcowych, samolotowych a także pilotów wiatrakowcowych i skoczków spadochronowych. Odwiedzają nas licznie turyści z kraju i z zagranicy a także w ramach wycieczek ze szkół i przedszkoli.

Dla najmłodszych organizowane są różne atrakcje: zawody balonów na ogrzane powietrze, jesienne zawody latawcowe, wystawę sprzętu lotniczego, rodzinne imprezy rekreacyjne, możliwość zwiedzania samolotów i szybowców, zaplecza technicznego. Członkami Aeroklubu są osoby z pasją, od nastolatków po seniorów. Piloci Aeroklubu Elbląskiego od lat odnoszą wiele sukcesów na zawodach rangi ogólnopolskiej.

Mamy wysoko wyspecjalizowaną kadrę instruktorską, a nad sprzętem latającym pieczę sprawuje ciągle podnoszący kwalifikacje szef techniczny, mechanik lotniczy. Jesteśmy Aeroklubem, który ciągle się rozwija i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Do wykonywania skoków spadochronowych wykorzystywany jest nowy samolot dostosowany do zmieniających się potrzeb. Dzięki temu samolotowi skoki spadochronowe, w tym tandemowe, w Elblągu mogą być wykonywane, każdego dnia (od kwietnia do października), oczywiście jeżeli warunki pogodowe pozwolą.

Wszelkich informacji na temat szkoleń udziela Szef Wyszkolenia Aeroklubu Elbląskiego: e-mail wyszkolenie@aeroklubelblaski.pl, tel. 55 233 44 10, 537 33 44 10.

źródło i więcej foto: 
http://sport.elblag.net/artykuly/aeroklub-elblaski-zaprasza-na-szkolenie-samolotowe,3669.htm
Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.