Wydanie nr 107/2024, Wtorek 16.04.2024
imieniny: pokaż (10 imion)Benedykt, Bernadeta, Charyzjusz, Leonid, Erwin, Patrycy, Lambert, Urban, Julia, Ksenia

Akademia Piłkarska w Malborku - Powiśle Pawlice-Rakowiec 4:0 - 14.09.2014

Akademia Piłkarska w Malborku - Powiśle Pawlice-Rakowiec 4:0 - 14.09.2014 fot. Akademia Piłkarska w Malborku - Powiśle Pawlice-Rakowiec 4:0 - 14.09.2014

W dniu 14 września drużyna juniorów C2 Akademii Piłkarskiej w Malborku rozegrała mecz z zespołem Powiśle Pawlice-Rakowiec.

Początek meczu nie wskazywał na dominacje zespołu malborskiego. Malborczycy wyszli w ustawieniu 4-1-4-1. Pierwszego gola strzelił Kacper Żurawski. Nie była to ostatnia akcja w wykonaniu AP. Na przerwę drużyna z Malborka schodziła z dwoma golami na swoim kącie. Drugą bramkę dla malborskiego zespołu strzelił Paweł Folta. Po przerwie trener AP zmienił ustawienie na 3-1-5-1. Także i ono dało nam dwie kolejne bramki. Strzelec trzeciej bramki Maciej Musialski pokonał bramkarza po fantastycznym prostopadłym podaniu Dawida Okrucińskiego.  Ostateczny wynik spotkania ustanowił kapitan malborskiego zespołu Michał Sadowski. Mecz AP wygrała 4:0.

Skład Akademii : Michał Sadowski, Kacper Żurawski, Oskar Temczuk, Szymon Dreszler, Karol Berkowski, Jakub Gordon, Maciej Musialski, Dawid Okruciński, Paweł Folta, Kacper Wdowiak.