Wydanie nr 109/2024, Czwartek 18.04.2024
imieniny: pokaż (8 imion)Gościsław, Bogusław, Apoloniusz, Flawiusz, Bogusława, Alicja, Gosława, Barbara
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

MECZ KADRA POMORZA - KADRA WARMIA MAZURY W MALBORKU 4:0 (1:0) - 16.09.2014

MECZ KADRA POMORZA - KADRA WARMIA MAZURY W MALBORKU 4:0 (1:0) - 16.09.2014 fot. Patryk Konisiewicz [Patryk]

Na stadionie OSiR wczoraj o godzinie 12:00 odbył się mecz Kadra Pomorza - Kadra Warmia Mazury roczniki 1999. Widać było już w pierwszej połowie dominacje zgranej Kadry Pomorza, którzy strzelili jedną bramkę. W drugiej połowie młodzi zawodnicy z kadry pomorskiej nie dali szans swoim oponentom i strzelili następne trzy bramki. Mecz zakończył się 4:0 a zawodnikom z Kadry Warmii Mazury nie udało się strzelić ani jednego gola.

Dodać można, że Kadra Pomorska składa się z 30 zawodników z 6 klubów. Patrzeć można optymistycznie na dalszą grę młodych piłkarzy.

Trenerzy: Kazojć Bogdan, Wilk Piotr, Jarosław Talik (Trener Bramkarzy).