Wydanie nr 89/2024, Piątek 29.03.2024
imieniny: pokaż (5 imion)Wiktoryn, Marek, Eustazy, Czcirad, Cyryl

II KOLEJKA RED BOX MALBORSKIEJ LIGI MISTRZÓW - 12.09.2014

II KOLEJKA RED BOX MALBORSKIEJ LIGI MISTRZÓW - 12.09.2014 fot. Patryk Konisiewicz [Patryk]

W piątek odbyła się II Kolejka Malborskiej ligi Red Box. Piękna angielska pogoda dopisała naszym piłkarzom. Po ostatnim nieudanym meczu Bynek Team pokonał 8:2 (2:2) dominującą w pierwszej połowie WSG. TelMax rozgromił drużynę Tv Malbork aż 11:1(4:0). Już w pierwszej połowie było 4:0 i nawet w drugiej połowie drużynie Tv Malbork udało się strzelić tylko jedną bramkę.

Najbardziej zaciętym pojedynkiem jednak było starcie Malborskich Lechistów z JRG Malbork 2:4 (0:2). Strażacy swoją spokojną grą ewidentnie panowali nad sytuacją po mimo starań Lechistów w drugiej połowie nie udało, im się odrobić strat. Należy podkreślić niesamowitą atmosferę gry w duchu fair play i wspaniałą pracę sędziów.

Starostwo Powiatowe & Bynek Team – Wyższa Szkoła Gospodarki 8:2 (2:2)