Wydanie nr 191/2020, Czwartek 9.07.2020
imieniny: pokaż (22 imiona)Lukrecja, Zenona, Sylwia, Anatola, Adolfina, Anatolia, Weronika, Ludwika, Patrycjusz, Róża, Zenon, Florianna, Floriana, Hieronim, Mikołaj, Lucja, Teodoryk, Antoni, Kornel, Korneli, Korneliusz, Barbara
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

"RZEMIEŚLNIK" PODNOSIŁ CIĘŻARY W GDAŃSKU - 13.09.2014

fot. "RZEMIEŚLNIK" PODNOSIŁ CIĘŻARY W GDAŃSKU - 13.09.2014

W sobotę 13 września w Gdańsku odbyły się zawody w podnoszeniu ciężarów. Z Malborskiego „Rzemieślnika” brało udział 3 zawodników. Były to Mistrzostwa Okręgu do lat 15, Turniej Młodych Talentów oraz Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego.

Krzysztof Masiarz startował w Mistrzostwa Okręgu do lat 15. W swojej kategorii wagowej +85kg wygrał z wynikiem 81+98=179kg w dwuboju. Z wszystkich zawodników do 15 lat zdobył 3 miejsce w pkt.Sinclera.

W Turnieju „Młode Talenty” do lat 18 z Malborka brało udział dwóch zawodników.

Karol Kliaszewski zajął 2 miejsce z wynikiem 125+152=277kg

Adrian Ubowski zajął 5 miejsce z wynikiem 105+135=240kg.

Wszyscy zawodnicy dostali pamiątkowe nagrody, medale i puchary. Wyniki były udane i oby tak dalej do najbliższych zawodów, które odbędą się w Malborku na „III Memoriale Stanisława Partyki” w dniu 27 września.

W sierpniu Adrian Ubowski oraz Karol Klimaszewski uczestniczyli w zgrupowaniu makroregionalnym we Władysławowie, a następnie na początku września na zgrupowaniu Kadry Narodowej Juniorów w Giżycku. Największa forma powinna być za dwa, trzy tygodnie. Zawodniczka „Rzemieślnika” Daria Rudnik po zdobyciu 10m-ca na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w lipcu przebywała na Zgrupowaniu Polski LZS w Więcborku. Następnie na zgrupowaniu w Siedlcach gdzie trener Ośrodka Przygotowań Olimpijskich Kobiet Soćko wybrał 2 zawodniczki z pośród 13 do Ośrodka w Siedlcach. Trener zwrócił uwagę na technikę, siłę, gibkość, pracowitość oraz dobre warunki jakie posiada Daria. Wróży jej wysoką karierę, jaką będzie mogła zdobywać trenując w OPO w Siedlcach.

 

Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Pozostałe


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.