Wydanie nr 109/2024, Czwartek 18.04.2024
imieniny: pokaż (8 imion)Gościsław, Bogusław, Apoloniusz, Flawiusz, Bogusława, Alicja, Gosława, Barbara

APOEL I ŻARGILIS W MALBORKU. APOEL NIKOZJA - ŻARGILIS WILNO 1:1 (1:1) - 06.07.2014

APOEL I ŻARGILIS W MALBORKU. APOEL NIKOZJA - ŻARGILIS WILNO 1:1 (1:1)… fot. Natalia Stachowicz

W dniu dzisiejszym, tj. 6 lipca, na Stadionie Miejskim w Malborku odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami APOEL'u Nikozji i Żargilisu Wilno. Niestety na stanowczą prośbę drużyny z Wilna, Nasza kamera mogła nagrać jedynie urywek początku spotkania.

Mecz zakończył się wynikiem 1:1 (1:1). Pierwszą bramkę w 15. minucie zdobył Jakub Wilk, a gola w 25. minucie Vinicius Oliveira.