Wydanie nr 157/2020, Piątek 5.06.2020
imieniny: pokaż (8 imion)Walter, Waleria, Dobrociech, Bonifacy, Nikanor, Igor, Hildebrand, Hildebranda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

OTWIERAMY WSZYSTKIE BRAMY! MALBORSKA KARTA MIESZKAŃCA. KONFERENCJA PRASOWA – 27.05.2014

OTWIERAMY WSZYSTKIE BRAMY! MALBORSKA KARTA MIESZKAŃCA. KONFERENCJA PRASOWA – 27.05.2014 fot. Robert Kaczmarkiewicz [Robert Dzierzgoń]

Po wielu latach oczekiwań mieszkańcy Malborka już wkrótce wejdą na zamek za darmo. Wszystko dzięki podpisanemu dzisiaj przez burmistrza Andrzeja Rychłowskiego porozumieniu z dyrektorem Muzeum Zamkowego na mocy którego zainaugurowana została akcja promocyjna "Otwieramy wszystkie bramy - Malborska Karta Mieszkańca". Ponadto umożliwi ona malborczykom skorzystanie z szeregu atrakcyjnych zniżek wśród lokalnej branży turystycznej.

Akcja promocyjna została przygotowana przez Muzeum Zamkowe w Malborku, Miasto Malbork i Malbork Welcome Center w ramach kampanii "Malbork- Kocham to Miasto". Celem kampanii jest zwiększenie odwiedzin zamku przez mieszkańców, ich rodziny oraz znajomych. To kolejny krok do budowania tożsamości lokalnej mieszkańców, zwiększenia identyfikacji malborczyków z miastem i zamkiem. Któż bowiem jest lepszym ambasadorem marki miasta niż jego Mieszkańcy – mówi Andrzej Rychłowski, burmistrz Malborka.

Bardzo się cieszę, iż Muzeum Zamkowe może jeszcze bardziej otworzyć swoje bramy dla mieszkańców Malborka, liczymy na to, że ta akcja spotka się z zainteresowaniem lokalnej społeczności, a liczba mieszkańców odwiedzających zamek znacznie wzrośnie – podkreślił podczas konferencji Mariusz Mierzwiński, dyrektor Muzeum Zamkowego w Malborku.

Karty mieszkańca dystrybuowane będą bezpłatnie od 6 czerwca br.  przez Malbork Welcome Center - Centrum Turystyki  przy ul. Kościuszki 54 w Malborku.  Pierwszymi osobami, które otrzymały karty podczas wtorkowej konferencji byli " Zasłużeni dla Miasta Malborka".

Warunkiem uprawniającym do otrzymania karty jest stałe zameldowanie w granicach administracyjnych miasta Malborka. Karta wydawana będzie na podstawie okazanego dowodu tożsamości z numerem PESEL. W przypadku osób niepełnoletnich, karta wydawana jest rodzicom lub prawnym opiekunom - informuje Magdalena Marszałkowska, dyrektor Malbork Welcome Center - Właściciel karty może w dowolnym terminie bezpłatnie zwiedzić Muzeum Zamkowe w Malborku. W tym celu należy pobrać w kasach MZM tzw. "bilet zerowy" oraz wziąć ze sobą dowód potwierdzający tożsamość osoby, który będzie sprawdzany przy wejściu do zamku - dodaje Magdalena Marszałkowska.
Ponadto karta umożliwia skorzystanie ze zniżek w punktach handlowych i usługowych na terenie miasta, w chwili obecnej do akcji przystąpiło 16 przedsiębiorstw.  Szczegóły dotyczące zniżek i rabatów oferowanych posiadaczom karty przez malborskich przedsiębiorców dostępne będą wkrótce  na łamach Codziennej Gazety Internetowej 82-200.pl

Źródło: 82-200.pl

 

Zapraszamy od 6 czerwca i nie tylko w tym terminie.

Karty wydawane beda rownież w innych dniach.    Aktualna lista zniżek Malborskiej Karty Mieszkańca
    Regulamin Malborskiej Karty Mieszkańca
    Wzór Malborskiej Karty Mieszkańca
    Zostań partnerem Malborskiej Karty Mieszkańca

    Zestaw materiałów do pobrania

 

Robert Kaczmarkiewicz
Przejdź do komentarzy

 

 

Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.