Wydanie nr 89/2024, Piątek 29.03.2024
imieniny: pokaż (5 imion)Wiktoryn, Marek, Eustazy, Czcirad, Cyryl

POMEZANIA PO RAZ KOLEJNY TRACI PUNKTY. POMEZANIA MALBORK – POGOŃ LĘBORK 1:2 - 26.04.2014

POMEZANIA PO RAZ KOLEJNY TRACI PUNKTY. POMEZANIA MALBORK – POGOŃ LĘBORK… fot. Patryk Konisiewicz [Patryk]

Sobotni mecz zakończył się porażką dla Pomezanii Malbork.Już w 6 minucie dla piłkarzy z Lęborka zdobył bramkę Łapigrowski Piotr. Dla Malborczyków jedyną bramkę w tym meczu zdobył Wojtysiak Bartosz w 12 minucie spotkania. Goście w 20 minucie zdobyli drugiego gola, którego strzelił Waczkowski Jędrzej.

Mecz został przerwany na 20 minut ze względu na złe warunki pogodowe zaczął padać deszcz z gradem. W drugiej połowie goście grali defensywnie a gospodarze mimo starań i bardziej ofensywnych zagrań nie udało się odrobić strat.