Wydanie nr 100/2021, Sobota 10.04.2021
imieniny: pokaż (11 imion)Grodzisław, Makary, Pompejusz, Marek, Apoloniusz, Daniel, Michał, Antoni, Ezechiel, Małgorzata, Henryk
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Nowi policjanci w komendzie. Ty też możesz zostać jednym z nich.

  • Wydanie nr 100/2021
  • 5 marca 2021, 09:55
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
Malbork. Nowi policjanci w komendzie. Ty też możesz zostać jednym z nich. fot. KPP Malbork
W malborskiej komendzie służbę rozpoczęło 4 nowych policjantów. W najbliższym czasie funkcjonariusze rozpoczną szkolenie podstawowe, po ukończeniu którego będą dbać o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu malborskiego. Ty również możesz zostać jednym z nich.

 

Od 23 lutego br. szeregi Komendy Powiatowej Policji w Malborku powiększyły się o kolejnych 4 nowych funkcjonariuszy. Jeżeli chcesz pomagać innym, dbać o bezpieczeństwo i porządek publiczny, a także szukasz ciekawej i stałej pracy może powinieneś zastanowić się nad wyborem, by zostać policjantem? Służba w Policji to szczególny rodzaj misji, który polega na zapewnieniu bezpieczeństwa społeczeństwu oraz niesieniu pomocy innym. To zawód dla ludzi z pasją. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której możesz znaleźć miejsce dla siebie, a Twoje umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. Początkujący funkcjonariusz (po kursie podstawowym) zarabia około 4 tys. zł.

 

 

 

 

Aby rozpocząć swoją karierę w Policji, należy wypełnić wszystkie wymagane dokumenty i dostarczyć je do Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku lub do jednej z komend miejskich/powiatowych z terenu naszego województwa. Przyjmowanie dokumentów będzie się odbywać z zachowaniem reżimu sanitarnego. Osoby składające dokumenty powinny być w maseczkach ochronnych.

 

 

 

 

Dokumenty od kandydatów do służby w Policji będą przyjmowane w:
1. Komendzie Powiatowej Policji w Malborku przy ul. Gen. de Gaulle’a 3 w dni powszednie w godzinach 8-15 po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie pod numerem telefonu: 47 74 22 879.
2. Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gdańsku ul. Okopowa 15 codziennie w godzinach 8-15, a we wtorki w godz. 8-17:30 po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie pod numerami telefonów: 723-695-574, 607-235-276, 516-819-371.

 

 

 

 

Komendant Główny Policji określił następujące terminy przyjęć do Policji w 2021 roku: 20 kwietnia, 13 lipca, 15 września, 3 listopada oraz 30 grudnia.

Więcej informacji dotyczących doboru znaleźć można na stronie internetowej https://dobor.pomorska.policja.gov.pl/

 

 

 

 

Informację i zdjęcie przekazała: asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut