Wydanie nr 61/2021, Wtorek 2.03.2021
imieniny: pokaż (11 imion)Absalon, Paweł, Januaria, Agnieszka, Symplicjusz, Michał, Helena, Franciszek, Henryk, Krzysztof, Prosper
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Podziel się bezcennym darem – zachęcają policjanci.

  • Wydanie nr 61/2021
  • 19 lutego 2021, 11:02
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
Malbork. Podziel się bezcennym darem – zachęcają policjanci. fot. KPP Malbork
Policjanci z Klubu Honorowych Dawców Krwi działającego przy Komendzie Powiatowej Policji w Malborku wraz Rejonowym Oddziałem Polskiego Czerwonego Krzyża w najbliższą środę organizują zbiórkę krwi. W tym dniu na parkingu malborskiej komendy stanie ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, w którym wszyscy chętni, nie tylko policjanci, będą mogli oddać krew.

 

Malborscy policjanci w codziennej służbie wielokrotnie są świadkami różnych zdarzeń drogowych, wypadków śmiertelnych czy sytuacji zagrażających życiu. Doskonale wiedzą,  że każda kropla krwi jest na wagę złota. Wielu z nich oddaje ją  systematycznie. Z inicjatywy działającego przy malborskiej komendzie Klubu Honorowych Dawców Krwi, do którego należą mundurowi oraz Rejonowego Oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża w Malborku w środę, 24 lutego br. odbędzie się akcja zbiórki krwi. Na parkingu przed komendą przy ul. Gen. de Gaulle’a 3 w Malborku zaparkuje Ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Akcja zorganizowana jest nie tylko dla mundurowych. Policjanci zapraszają wszystkich chętnych do oddania krwi w godzinach od 9 do 13.

 

Podziel się z potrzebującymi tym bezcennym lekiem.

 

 

 

 

Informację i zdjęcie przekazała: asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.