Wydanie nr 100/2021, Sobota 10.04.2021
imieniny: pokaż (11 imion)Grodzisław, Makary, Pompejusz, Marek, Apoloniusz, Daniel, Michał, Antoni, Ezechiel, Małgorzata, Henryk
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Tczew. Po ponad 30 latach służby insp. Dariusz Krasula odszedł na emeryturę.

  • Wydanie nr 100/2021
  • 16 lutego 2021, 14:57
  • KPP Tczew
  • Na sygnale
Tczew. Po ponad 30 latach służby insp. Dariusz Krasula odszedł na emeryturę. fot. KPP Tczew
We wtorek odbyła się uroczystość zdania stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Tczewie. Zbiórka odbyła się z udziałem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku, nadinsp. Andrzeja Łapińskiego oraz zaproszonych gości. Ze sztandarem tczewskiej komendy pożegnał się insp. Dariusz Krasula, który złożył meldunek o zdaniu stanowiska.

 

Z uwagi na szczególne warunki obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa – także w pomorskim garnizonie policji obowiązują restrykcje związane z bezpośrednimi kontaktami służbowymi ograniczanymi do minimum. Dlatego też rozkaz zdania obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Tczewie wręczony został w małym gronie.

 

 

 

 

We wtorek, 16 lutego br. uroczysta zbiórka rozpoczęła się od złożenia meldunku Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Gdańsku, nadinsp. Andrzejowi Łapińskiemu przez dowódcę uroczystości. Odchodzący Komendant Powiatowy Policji w Tczewie, insp. Dariusz Krasula pożegnał się ze sztandarem i złożył meldunek o zdaniu stanowiska. Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku wręczył rozkaz o zwolnieniu ze służby w Policji insp. Dariuszowi Krasuli, który przechodzi na zaopatrzenie emerytalne po ponad 30-latach służby. Od 23 lutego 2016 roku insp. Dariusz Krasula obejmował stanowisko tczewskiego komendanta.

 

 

 

 

Podziękowania oraz życzenia złożyli także Starosta Tczewski, Wójt Gminy Tczew, diecezjalny duszpasterz policjantów ksiądz Jan Buk, a także delegacja komendantów miejskich i powiatowych województwa pomorskiego. Jako ostatni głos zabrał dotychczasowy szef tczewskich stróżów prawa, który podziękował kadrze kierowniczej i wszystkim policjantom, a także władzom samorządowym za wieloletnią współpracę.


 

 

 

Informację i zdjęcia przekazał: asp. sztab. Dawid Krajewski, oficer prasowy KPP Tczew

KPP Tczew
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut