Wydanie nr 58/2021, Sobota 27.02.2021
imieniny: pokaż (11 imion)Gabriel, Jana, Anastazja, Auksencja, Baldomer, Auksencjusz, Auksenty, Baldomera, Honoryna, Bazyli, Anna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Uczniowie ZSP3 w kolejnym etapie projektu "Młody Lean Lider”.

  • Wydanie nr 58/2021
  • 25 stycznia 2021, 12:29
  • ZSP3 Malbork
  • Wiadomości
Malbork. Uczniowie ZSP3 w kolejnym etapie projektu fot. ZSP3 Malbork
Uczniowie klasy drugiej i trzeciej, kształcący się w zawodzie technik logistyk Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Malborku, od października 2020 r. zmagają się z zadaniami projektu Młody Lean Lider. W pierwszym semestrze musieli zmierzyć się z pracą na specjalnej Tablicy Miro, gdzie planowali osiąganie celów w określonym czasie, miejscu i warunkach.

 

Projekt „Młody Lean Lider” to 9-cio miesięczny program edukacyjny dla młodzieży w wieku 13-19 lat z dowolnej szkoły lub organizacji pracującej z uczniami. Program ten rozwija uniwersalne kompetencje Lean Thinking poszukiwane przez najlepszych pracodawców. Program został przygotowany we współpracy z nauczycielami, dydaktykami, pedagogami oraz psychologami i jest dostosowany do rytmu pracy szkoły. Program realizowany jest w całej Polsce i jest bezpłatny dla jej uczestników. 

 

 

 

 

- Zadania – może wydawać się to błahe lub banalne – to głównie układanie wirtualnych puzzli, ale niech to nikogo nie zwiedzie. Przed każdą rozgrywką należało dobrze opracować plan działania - informuje Jan Stawicki, Dyrektor ZSP3 w Malborku. - Po zrealizowaniu działań, kolejnym krokiem było podsumowanie swojej pracy, wyciągnięcie wniosków, a następnie stworzenie założeń do kolejnej rundy. Wszystkie zadania musiały być dodatkowo raportowane. Pod koniec ferii podane zostały grupy zakwalifikowane do półfinałów, które odbędą się 13 marca br. Dobra wiadomość jest taka, że obie klasy biorące udział w projekcie zakwalifikowały się do półfinału.

Nad uczniami biorącymi udział w projekcie nadzór prowadzi Magdalena Demakowska.

 

 

 

 

Informację i zdjęcie przekazał: Jan Stawicki, Dyrektor ZSP3 w Malborku

ZSP3 Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.