Wydanie nr 100/2021, Sobota 10.04.2021
imieniny: pokaż (11 imion)Grodzisław, Makary, Pompejusz, Marek, Apoloniusz, Daniel, Michał, Antoni, Ezechiel, Małgorzata, Henryk
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Podinsp. Dariusz Zeler objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji.

  • Wydanie nr 100/2021
  • 20 stycznia 2021, 10:20
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
Malbork. Podinsp. Dariusz Zeler objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji. fot. KPP Malbork
We wtorek w malborskiej komendzie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji objęcia stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Malborku. Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku, nadinsp. Andrzej Łapiński wręczył rozkaz personalny podinsp. Dariuszowi Zelerowi, który dotychczas pełnił obowiązki na tym stanowisku.

 

We wtorek, 19 stycznia br. o godzinie 12.30 w auli Komendy Powiatowej Policji w Malborku odbyła się uroczystość objęcia stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Malborku. Z uwagi na szczególne warunki obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa, spotkanie odbyło się w małym gronie z zachowaniem reżimu sanitarnego. W uroczystości uczestniczył starosta malborski, Mirosław Czapla, który reprezentował władze samorządowe naszego powiatu.

 

 

 

 

Uroczyste spotkanie rozpoczęło się od meldunku złożonego nadinsp. Andrzejowi Łapińskiemu przez Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Malborku. Po odczytaniu decyzji personalnej, Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku wręczył rozkaz o objęciu stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Malborku podinsp. Dariuszowi Zeler, który do tej pory pełnił obowiązki na tym stanowisku. Po otrzymaniu rozkazu powołania nowy komendant uroczyście przywitał się ze sztandarem jednostki.

 

 

 

 

Podinspektor Dariusz Zeler służy w Policji od 1991 r., jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Przez ostatnie lata służbę pełnił jako ekspert Wydziału Ruchu Drogowego, następnie ekspert Wydziału Kontroli w KWP w Gdańsku. Od 1 kwietnia 2016 r. pracował na stanowisku Zastępcy Naczelnika Wydziału Kontroli KWP w Gdańsku, a od 21 listopada 2020 r. powierzono mu obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Malborku.

 

 

 

 

Informację i zdjęcia przekazała: asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork

 

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.