Wydanie nr 298/2020, Sobota 24.10.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Filip, Salomon, Marcin, Pamfilia, Boleczest, Marek, Antoni, Walentyna, Rafał
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Miłoradz. Skorzystaj z darmowego kursu językowego dla mieszkańców naszego powiatu.

  • Wydanie nr 298/2020
  • 12 pażdziernika 2020, 14:51
  • GOKiS Miłoradz
  • Wiadomości
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu w ramach współpracy z EDU Consulting zaprasza mieszkańców powiatu malborskiego do wzięcia udziału w bezpłatnych kursach językowych, które odbędą się w świetlicach wiejskich na terenie gminy Miłoradz. Liczba miejsc ograniczona.

 

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu w ramach współpracy z EDU Consulting zaprasza mieszkańców powiatu malborskiego do wzięcia udziału w bezpłatnych kursach językowych, które odbędą się w świetlicach wiejskich na terenie gminy Miłoradz. Obecnie trwa rekrutacja dla osób zainteresowanych nauką języka niemieckiego oraz francuskiego. Zapisy przyjmowane są do 30 października br.

- „Dzięki zainicjowanej przez nas współpracy w ramach projektu unijnego, aktywni zawodowo mieszkańcy naszej gminy oraz powiatu w wieku od 25 do 73 roku życia, posiadający maksymalnie średnie wykształcenie mają możliwość nabycia kompetencji językowych podczas zajęć, które pod okiem wykwalifikowanych trenerów odbywać się będą dwa razy w tygodniu w świetlicach wiejskich na terenie gminy Miłoradz” – informuje Marcin Szesza, dyrektor GOKiS. – „Udział w kursie jest całkowicie darmowy, organizatorzy zapewniają wszystkie niezbędne materiały dydaktyczne. Osoby, które ukończą kurs otrzymają również międzynarodowy certyfikat językowy TGLS” - dodaje.

 

 

 

 

UWAGA, WAŻNE! Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

 

 

Szczegółowe informacje na temat kursu można uzyskać osobiście w sekretariacie GOKiS (Urząd Gminy w Miłoradzu, pokój 13, I piętro), mejlowo pod adresem m.szesza@miloradz.malbork.pl, bądź pod numerem telefonu 606-342-197.

 

 

 

 

Informacja prasowa GOKiS Miłoradz

GOKiS Miłoradz
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.