Wydanie nr 59/2021, Niedziela 28.02.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Ludomir, Roman, Falibog, Gaja, Makary, Oswald, Kaja, August (w latach nieprzestępnych), Gajusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Starosta Malborski zaprasza organizacje pozarządowe z naszego powiatu na społeczne konsultacje.

  • Wydanie nr 59/2021
  • 1 pażdziernika 2020, 13:25
  • Starostwo Powiatowe w Malborku
  • MalborkUrzędowe
Starosta Malborski zaprasza organizacje pozarządowe działające na terenie powiatu malborskiego do konsultacji projektu „Rocznego programu współpracy Powiatu Malborskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2021”. Wszelkie uwagi, opinie i propozycje należy składać pisemnie w terminie do 16 października br.

 

Opracowany program będzie stanowić podstawę współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami w zakresie realizowania polityki wspierania aktywności pożytku publicznego. Program ten określi m. in. zasady, formy i zakres współpracy Powiatu Malborskiego z organizacjami pozarządowymi oraz umożliwi powierzenie lub wspieranie zadań wraz z udzieleniem dotacji na finansowanie ich realizacji na rok 2021.

 

 

 

 

W ramach konsultacji Starostwo Powiatowe w Malborku zaprasza do zapoznania się z projektem programu, zgłaszania uwag, opinii i propozycji. Projekt programu dostępny jest na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Malborku, na stronie Starostwa Powiatowego w Malborku www.powiat.malbork.pl – w zakładce NGO oraz na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Malborku www.bip.powiat.malbork.pl – w zakładce STOWARZYSZENIA. Wszelkie uwagi, opinie i propozycje należy składać pisemnie w terminie do 16 października 2020 roku drogą elektroniczną na adres e-mail s.grabowska@powiat.malbork.pl oraz listownie na adres - Starostwo Powiatowe w Malborku, pl. Słowiański 17, 82-200 Malbork lub osobiście w Wydziale Edukacji Starostwa Powiatowego w Malborku (II piętro, pokój nr 211).


 

 

 

W załączniku projekt „Rocznego programu współpracy Powiatu Malborskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2021”.

 

 

 

 

Informacja prasowa Starostwa Powiatowego w Malborku


 

Starostwo Powiatowe w Malborku
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Malbork


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.