Wydanie nr 294/2020, Wtorek 20.10.2020
imieniny: pokaż (6 imion)Budzisława, Irena, Wendelin, Apollo, Witalis, Aurora
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zadymienie osobówki przy Alei Rodła – weekendowy raport malborskich służb mundurowych.

Zadymienie osobówki przy Alei Rodła – weekendowy raport malborskich służb mundurowych. fot. zdjęcie poglądowe
Jak minął kolejny tydzień służbom ratunkowym w Malborku? Przekonajcie się, czytając poniższy raport.

 

W ostatnim tygodniu jednostki PSP i OSP z terenu powiatu malborskiego wyjeżdżały do 12 interwencji. Strażacy zabezpieczyli miejsce wypadku drogowego (czytaj https://www.tvmalbork.pl/aktualnosci/31354,nocny-wypadek-drogowy-w-starym-polu-spowodowal-pij) oraz potrącenia rowerzysty. Interweniowali przy podejrzeniu nieszczelności instalacji gazowej oraz zadymieniu samochodu osobowego. Wyjeżdżali do 2 pożarów, w tym śmieci i śmietnika. Usunęli gniazda os oraz zadymienie na klatce schodowej

 

 

 

 

Zadymienie osobówki przy Alei Rodła.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 1 września br. na stacji paliw przy Alei Rodła w Malborku. Dyżurny o godzinie 10.18 otrzymał zgłoszenie o zadymieniu wydobywającym się z samochodu osobowego. Po dojeździe do miejsca zdarzenia, zastępy JRG Malbork zastały osobówkę zaparkowaną na parkingu stacji benzynowej, której właścicielka twierdziła, iż spod maski samochodu wydobywał się dym. Pod pojazdem znajdowała się plama oleju silnikowego. Nie było poszkodowanych osób.

Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Nie było widocznych oznak pożaru. Po otwarciu maski samochodu i sprawdzeniu komory silnika kamerą termowizyjną, ratownicy potwierdzili brak zagrożenia. Dym spod maski samochodu pochodził od uszkodzonego przewodu olejowego, z którego olej dostał się na kolektor wydechowy. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia pomocy drogowej, strażacy pomogli w załadunku uszkodzonego pojazdu. W działaniach udział brały 2 zastępy JRG Malbork.


 

 

 

Informację przekazał: Dyżurny SKKP Malbork

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.