Wydanie nr 264/2020, Niedziela 20.09.2020
imieniny: pokaż (13 imiona)Klemens, Mieczysława, Irena, Faustyna, Oleg, Eustachiusz, Eustachy, Fausta, Dionizy, Miłostryj, Barbara, Perpetua, Agnieszka
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Policyjne kontrole miejsc użyteczności publicznej.

  • Wydanie nr 264/2020
  • 6 sierpnia 2020, 14:22
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
Policyjne kontrole miejsc użyteczności publicznej. fot. KPP Malbork
W związku z dużą ilością zachorowań na koronawirusa malborscy policjanci zintensyfikowali działania kontrolne dotyczące przestrzegania obowiązujących obostrzeń. W tym tygodniu mundurowi po raz kolejny wraz z inspektorami sanitarnymi prowadzą wzmożone kontrole autobusów, sklepów i targowiska miejskiego. Funkcjonariusze sprawdzają czy przestrzegane są nakazy i zakazy. W trakcie działań policjanci rozmawiają z mieszkańcami o zasadach bezpieczeństwa i rozdają ulotki przypominające o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz utrzymywania dystansu społecznego.

 

Funkcjonariusze z malborskiej komendy nie ustają z działaniami mającymi na celu przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19. W związku ze wzrostem zachorowań policjanci prowadzą wzmożone działania prewencyjno - kontrolne w zakresie przestrzegania obowiązujących obostrzeń. Mundurowi kontrolują sklepy i targowisko miejskie sprawdzając czy mieszkańcy pamiętają o używaniu maseczek i zachowaniu dystansu. Od początku tygodnia policjanci wraz z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Malborku sprawdzają, czy pojazdy transportu publicznego są przygotowane do przewozu osób zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz czy pasażerowie przestrzegają nałożonych obostrzeń. W trakcie systematycznych kontroli sklepów i targowiska miejskiego funkcjonariusze przypominają mieszkańcom o konieczności stosowania się do zasad reżimu sanitarnego oraz wręczają ulotki o stosowaniu zasad bezpieczeństwa w czasie pandemii koronawirusa. Mieszkańcy mogą być pewni, że w trosce o ich zdrowie, takie kontrole będą kontynuowane.

 

 


 

Informację i zdjęcia przekazała: podkom. Katarzyna Marczyk, KPP Malbork

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.