Wydanie nr 339/2020, Piątek 4.12.2020
imieniny: pokaż (6 imion)Klemens, Chrystian, Barbara, Krystian, Hieronim, Melecjusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kampania „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej” dotarła do Malborka.

  • Wydanie nr 339/2020
  • 28 lipca 2020, 12:06
  • WKU Malbork
  • Wiadomości
  • 5 komentarzy
W czerwcu br. rozpoczął się kolejny etap kampanii „Zostań żołnierzem RP”. Do końca wakacji w mobilnych punktach rekrutacyjnych na terenie całego kraju z osobami zainteresowanymi służbą w Wojsku Polskim, nauką w liceach wojskowych i wojskowych uczelniach wyższych rozmawiać będą przedstawiciele Wojskowych Komend Uzupełnień, żołnierze jednostek liniowych i podchorążowie.

 

W najbliższy piątek, 31 lipca br. Wojskowa Komenda Uzupełnień w Malborku organizuje spotkanie z żołnierzami w ramach kampanii „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”.

W godzinach 9 – 17 na Placu Jagiellończyka w Malborku przy miejskich fontannach wszyscy zainteresowani wojskową karierą będą mogli dowiedzieć się, co należy zrobić, by móc wstąpić w szeregi Wojska Polskiego i jak naprawdę wygląda służba naszemu krajowi.

 

 

 

Informacja prasowa WKU Malbork

 

WKU Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Sylvio
Sylvio 29.07.2020, 14:13
Zamiast redukować liczbowo armię kierunkując się ku wojskom rakietowym, albo iść w cybernetykę to robią nabory, żeby trepy mogły siedzieć w koszarach na dupach i pierdzieć w stołek , albo na konsoli grać.
Gdzie tu sens?
Parę pocisków atomowych, albo zmasowany atak hakerski na systemy łączności czy dowodzenia i tyle zostaje z polskiego dziadostwa.
Były OTK
Były OTK 28.07.2020, 13:59
Takie wojska już były za PRL. To było OTK - takie do kopnia rowów melioracyjnych a nie do jakiejkolwiek obrony.
gość
gość 29.07.2020, 10:00 (odpowiedź do Były OTK)
właśnie chciałem to napisać. Naiwni pójdą na szkółkę całymi tabunami, pracę dostaną nieliczni, a reszta stanie się darmową siłą roboczą nazwaną "rezerwistami" pomijam że jako wolny myślący człowiek nie kumam całego tego patriotyzmu i zabijania lub oddawania własnego życia... - bo to gdzie się urodziłem ma decydować o tym że ktoś zabije mnie lub ja kogoś? co to za różnica czy ja mówię po Polsku czy po Niemiecku (oczywiście nie godzę się na żadną przemoc z tym związaną) pomijając fakt że wszelakie wojny to decyzje odgórne rządzących, którzy później własne dupy chowają.