Wydanie nr 338/2020, Czwartek 3.12.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Uniemir, Kasjan, Lucjusz, Franciszek, Kryspin, Ksawery, Atalia, Gerlinda, Biryn, Sofoniasz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malborska firma Nyborg–Mawent S.A. w #GaszynChallenge wsparła Roberta Kubiaka.

Pracownicy wraz z Zarządem firmy Nyborg–Mawent S.A. z Malborka wzięli udział w ogólnopolskiej akcji #GaszynChallenge, w ramach której zbierane są środki finansowe na leczenie chorych. Tym razem przysiady i pompki wykonywane były, by wspomóc kosztowną rehabilitację pracownika tej firmy, Roberta Kubiaka, u którego zdiagnozowano Zespół Guillaina-Barrégo. Do włączenia się do akcji nominowali m.in. firmę ECO Malbork.

 

Nyborg-Mawent S.A. projektuje i produkuje wentylatory przemysłowe na rynek lądowy, morski i offshore od ponad 60 lat. Jest liderem w branży kompleksowych rozwiązań w obszarze przetłaczania i transportu powietrza, mieszanin gazów oraz innych substancji. Doświadczenie, odpowiedzialność, rozwój i partnerstwo – to wartości, którymi Nyborg-Mawent S.A. kieruje się w swoich działaniach, co bezpośrednio przekłada się na dynamiczny rozwój firmy.

 

 

 

Zasady ogólnopolskiej akcji #GaszynChallenge są bardzo proste. Nominowane osoby lub przedstawiciele instytucji muszą wykonać 10 pompek lub przysiadów, wpłacić minimum 5 zł na rzecz dzieci chorych na SMA lub w łatwiejszej wersji nie zrobić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł. Malborska firma Nyborg – Mawent S.A. otrzymała nominację od sołectwa Grobelno. Wyzwanie przyjęli i z uśmiechem na twarzy wykonywali pompki oraz przysiady, żeby wspomóc finansowo kosztowną rehabilitację i powrót do zdrowia swojego kolegi, Roberta Kubiaka. Sprawdź, kogo nominowali do dalszej akcji #GaszynChallenge.


 


 

Ty również możesz przyłączyć się do zbiórki. Dobrowolnych wpłat można dokonywać poprzez link https://zrzutka.pl/rwubby

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Paweł Reichert - Sołtys Grobelna
Paweł Reichert - Sołtys Grobelna 24.07.2020, 10:23
Super Super Sołectwo Grobelno Dziękuje Całej Firmie Nyborg-Mawent za podjęcie i wykonanie zadania Jesteście Wielcy !!!!!!
WARTO POMAGAĆ
Pozdrawiamy