Wydanie nr 27/2021, Środa 27.01.2021
imieniny: pokaż (10 imion)Aniela, Rozalia, Jan Chryzostom, Jerzy, Julian, Przybysław, Adalruna, Alruna, Angelika, Teodoryk
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Groził śmiercią byłej partnerce.

  • Wydanie nr 27/2021
  • 2 lipca 2020, 15:24
  • KPP Tczew
  • Na sygnale
  • 1 komentarz
Groził śmiercią byłej partnerce. fot. KPP Tczew
Policjanci zatrzymali nietrzeźwego 28-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwa znęcania się fizycznego i psychicznego oraz gróźb karalnych. Według ustaleń mundurowych sprawca wszczynał awantury domowe, podczas których bił i wyzywał konkubinę. Funkcjonariusze dodatkowo ustalili, że mężczyzna groził pokrzywdzonej śmiercią. Zatrzymana osoba trafiła do policyjnego aresztu. Na podstawie zebranego przez policjantów materiału dowodowego prokurator przedstawił 28-latkowi zarzuty za popełnione przestępstwa, a sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.

 

W poniedziałek, 29 czerwca br. przed godziną 21 oficer dyżurny z tczewskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wybiciu szyby w samochodzie na jednym z parkingów w mieście. Wysłani na miejsce policjanci ustalili, że chwilę wcześniej sprawca wybił szybę w samochodzie osobowym marki Volkswagen, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Mundurowi ustalili, że związek z tym zdarzeniem ma 28-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania. Stróże prawa zauważyli podejrzewanego mężczyznę w pobliżu miejsca zdarzenia, który na ich widok zaczął uciekać. Funkcjonariusze zatrzymali uciekającego mężczyznę. Interweniujący mundurowi ustalili, że zatrzymany 28-latek wybił szybę w samochodzie, gdyż chciał zrobić na złość byłej partnerce. Zajmujący się sprawą policjanci ustalili również, że zatrzymany mężczyzna wcześniej, gdy mieszkał z konkubiną, wszczynał awantury domowe, podczas których bił i wyzywał kobietę. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że 28-latek od niedawna zaczął grozić pokrzywdzonej śmiercią.

 

 

 

 

Właścicielka samochodu nie chciała składać zawiadomienia w związku z uszkodzeniem mienia. Stróże prawa doprowadzili zatrzymanego mężczyznę do policyjnego aresztu. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że 28-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie. W środę, 1 lipca br. zatrzymany mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania został przesłuchany przez prokuratora, który przedstawił mu zarzuty dotyczące znęcania się fizycznego i psychicznego oraz gróźb karalnych. W czwartek, 2 lipca br. sąd zastosował wobec 28-latka trzymiesięczny areszt. Za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

 

Informacja i zdjęcie: KPP Tczew

KPP Tczew
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Brzytwa
Brzytwa 02.07.2020, 17:22
............................mógł trafić na mnie. Ma szczęcie 1