Wydanie nr 19/2021, Wtorek 19.01.2021
imieniny: pokaż (14 imiona)Andrzej, Bernard, Erwin, Erwina, Eufemia, Henryk, Kanut, Mariusz, Marta, Matylda, Sara, Wulstan, Adalryk, Alderyk
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Policjanci ze sztumskiej komendy przyłączyli się do akcji #GaszynChallenge.

  • Wydanie nr 19/2021
  • 2 lipca 2020, 15:02
  • KPP Sztum
  • Wiadomości
Policjanci ze sztumskiej komendy przyłączyli się do akcji #GaszynChallenge. fot. KPP Sztum
Sztumscy policjanci podjęli wyzwanie #GaszynChallenge, w ramach którego zbierane są środki finansowe na leczenie dzieci chorych na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Funkcjonariusze „pompowali” dla 18-miesięcznej Tosi Popławskiej z Gdyni. Do włączenia się do akcji policjanci nominowali m.in. Starostwo Powiatowe w Sztumie.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sztumie przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji #GaszynChallenge. Zasady są bardzo proste. Nominowane osoby lub przedstawiciele instytucji muszą wykonać 10 pompek lub przysiadów, wpłacić minimum 5 zł na rzecz dzieci chorych na SMA lub w łatwiejszej wersji nie zrobić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł. Sztumscy funkcjonariusze otrzymali nominację od m. in. od kolegów z Komendy Miejskiej w Elblągu. Mundurowi wyzwanie z radością przyjęli i wykonywali pompki oraz przysiady, żeby wspomóc finansowo leczenie chorej na SMA 18-miesięcznej Tosi Popławskiej. Zbiórka pieniędzy na terapię genową dla Tosi jest prowadzona na https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengetosia. Do dalszej pomocy chorym dzieciom nominowali Komendę Powiatową Policji w Malborku (oglądaj https://www.tvregionalna24.pl/aktualnosci/30845,policjanci-z-malborka-pompowali-dla-malej-tosi ), Starostwo Powiatowe w Sztumie oraz Wojskową Komendę Uzupełnień w Malborku.

 

Zdjęcia i materiał wideo: KPP Sztum

KPP Sztum
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.