Wydanie nr 197/2020, Środa 15.07.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Lubomysł, Daniel, Włodzimierz, Roksana, Egon, Ignacy, Henryk, Niecisław, Dawid, Anna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

30 osób zakażonych COVID-19. Raport dotyczący powiatu malborskiego z 31 maja 2020 r.

  • Wydanie nr 197/2020
  • 31 maja 2020, 18:26
  • Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Malborku
  • Wiadomości
  • 3 komentarze
30 osób zakażonych COVID-19. Raport dotyczący powiatu malborskiego z 31 maja 2020 r.

 

Z informacji podanej 31 maja br. wynika, że w powiecie malborskim jest 66 osób poddanych kwarantannie domowej na podstawie decyzji organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej i 22 osoby poddane kwarantannie domowej na podstawie Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz.U. z 2020 r., poz. 433 ze zm.). Pod nadzorem epidemiologicznym nie pozostaje żadna osoba.

Wynik pozytywny potwierdzono u 30 osób.

Dwie osoby są hospitalizowane z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19. Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej wydały 27 decyzji o izolacji domowej. Jedna osoba, u której potwierdzono wynik dodatni wyzdrowiała. Od 14 marca br. przebadano 1188 próbek.

 

 

 

 


 

Informacja: Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Malborku

Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Malborku
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Tadzik
Tadzik 01.06.2020, 07:42
Jak Sasin zabiera się za zorganizowanie czegokolwiek to jestem spokojny o wynik i mogę spać spokojnie.
Ziutek
Ziutek 31.05.2020, 20:49
………………..Jak rządziło peło musiałem pracować, byłem kierowcą w MZK w Malborku. Pobudka o 3 rano, przed 5 na bazie i cały dzień woziłem wariatów po mieście. Niedziela, świątek i piątek, ostra harówka. Jedni mówią taka praca, według mnie to współczesne niewolnictwo. Ale od czasu wypłaty kopulacyjnego - 500 plus moje życie się zmieniło, bajka. Mówię Wam. Teraz dopiero jestem gość. Zapisałem się do PIS co by mieć z nimi spokój i co by mnie bronili w Sądach bo mam długi. Zwolniłem się z pracy i teraz to bym nie poszedł do roboty nawet za 8 tys. zł na rękę. Żyję z konkubiną Lusią i 12 dzieci a Lusia mówi, że to nie koniec. Jedno chyba moje. Ona zarejestrowana - oczywiście jako samotna matka. Full socjal - czynsz MOPS płaci, 2 tony węgla z MOPS na zimę sprzedaliśmy po 700 zeta za tonę. Po co mi, jak i tak mam darmo prąd z klatki schodowej. Żarcia tyle, że zjeść się nie da. Makaron, cukier, ryż sprzedajemy znajomym, bo sklepy nie chcą - jest opisane "pomoc społeczna - nie na sprzedaż". Co za matoł taki tekst wymyślił – pewnie wróg Polski i Polaków! Bachory mają ciuchy z darów - wszystko nówki, jedzenie w szkole darmo. Na wakacje "pod gruszą" dzieci dostały z pomocy społecznej po 700 zł kupiłem se nową komórkę, full wypas, teraz telewizora szukam na kredyt, pierwszą ratę pewnie wpłacę, rszte…a się zobaczy, nic nie obiecuję. Kredyty mam wszędzie gdzie dali, nigdzie nie spłacam - mogą mi skoczyć. Komornik nie ma mi co zabrać, a zresztą jakby co, to konkubina z dziećmi robi takie przedstawienie, że urzędnicy przy dziennikarzach muszą nas jeszcze przepraszać. Żyje się w Polsce dobrze, tylko trzeba pogłówkować. Kablówkę mam darmo- wkłułem się w kabel na sieni - od rana piwko, papierosek i Eurosport. Szkoda, ze fajek w MOPSIE nie dają, mam nadzieję, że po wyborach nowego Prezydenta to się zmieni. No, nie będę wam dłużej przeszkadzał - bierzcie się do roboty, bo ktoś musi zarobić na nas biednych i pokrzywdzonych przez los. Pozdrawiam kolegów z MZK. Pan Ziutek.


Logik
Logik 31.05.2020, 19:07

……………..dopóki w Polsce Premierem czy Prezydentem będzie tzw. „Słup” dopóty będzie bagno ! Tak ma być i proszę tym się nie przejmować i robić swoje ! I nie ważne czy Premierem będzie jak obecnie Mateusz Morawiecki czy w przyszłości ktokolwiek inny ! Tzw. „Słup” służy do robienia interesów przez tych którzy tego „Słupa” ustanowili i ma on chronić ich ciemne interesy ! /KNF, SKOKi, VAT, SREBRNA, papierosy, paliwo, wóda, 2 wieże itd/ Gdyby miało być w Polsce normalnie już dawno by było ! A skoro nie jest to znaczy, że tak ma być ! Proste, logiczne i jasne ! I nie jest to sprawa tej czy innej Konstytucji czy głosów wyborców !