Wydanie nr 19/2021, Wtorek 19.01.2021
imieniny: pokaż (14 imiona)Andrzej, Bernard, Erwin, Erwina, Eufemia, Henryk, Kanut, Mariusz, Marta, Matylda, Sara, Wulstan, Adalryk, Alderyk
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

W terenie zabudowanym jechał 117 km/h.

  • Wydanie nr 19/2021
  • 29 maja 2020, 09:52
  • KPP Tczew
  • Na sygnale
  • 2 komentarze
W terenie zabudowanym jechał 117 km/h. fot. KPP Tczew
Policjanci z wydziału ruchu drogowego przeprowadzili w środę działania „Prędkość”. Akcja ta miała na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drogach. Podczas tych działań stróże prawa ukarali 23 kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. Jednemu motocykliście funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Mundurowi apelują do kierowców o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

 

W swojej codziennej służbie funkcjonariusze ruchu drogowego reagują na wszelkie zakłócenia porządku i bezpieczeństwa na drodze. W środę, 27 maja br. policjanci z ruchu drogowego w Tczewie przeprowadzili działania międzypowiatowe „Prędkość”. Przeprowadzona akcja ukierunkowana była na poprawę bezpieczeństwa i pozwoliła policjantom szczególnie mocno skupić się na jednym, wybranym elemencie systemu bezpieczeństwa, który wymaga poprawy.

 

Wystawili 23 mandaty karne.

Mundurowi w trakcie działań skontrolowali 43 samochody. W 23 przypadkach interwencje zakończyły się nałożeniem mandatów karnych na kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. Funkcjonariusze wchodzący w skład policyjnej grupy "Speed" uczestniczący w działaniach na drodze krajowej nr 22 w Malborku, jadąc nieoznakowanym radiowozem wyposażonym w video-rejestrator ujawnili motocyklistę, który znacznie przekroczyli dozwoloną prędkość. 39-letni kierowca suzuki nie zastosował się do ograniczenia prędkości i przekroczył ją o 67 km/h. Policjanci zatrzymali motocykliście prawo jazdy. Dodatkowo stróże prawa ukarali go 500 złotowym mandatem karnym oraz 10 punktami karnymi.

 

 

 

 

Policja przypomina.

W przypadku przekroczenia dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h, policjant ujawniający takie wykroczenie zatrzymuje kierowcy prawo jazdy. Po przesłaniu tego dokumentu do właściwego starosty zostaje wydana decyzja administracyjna skutkująca zatrzymaniem uprawnień do kierowania za pierwszym razem na 3 miesiące. Jeżeli osoba ta będzie w dalszym ciągu prowadzić pojazd bez uprawnień, okres ten zostanie przedłużony do 6 miesięcy. W przypadku ponownego zlekceważenia prawa starosta wyda decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdem.

 

 

 

 

Informację i zdjęcie przekazała: KPP Tczew

 

KPP Tczew
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
CHWDP i cały ten burdel
CHWDP i cały ten burdel 31.05.2020, 22:09
Koledze rodzinie by nie zabrali . Nagranie usunęli lub pod dywan i cześć. A Ty koleś odwal się od ciężarówki. Mamy awizacje np na 9 a załadunek lub rozładunek zaczyna się o 11 np i wiele innych sytuacji albo pani musi papiery wystawić 3h. Na wszysto mają czas bo robią od do a my później musimy zapierda*** bo trzeba zdążyć do jakiejś firmy lub statek itd a niestety tachografu nie przeskoczy się później się dziwią że jeżdżą na magnesach
Ferd
Ferd 29.05.2020, 11:24
Ciekawe ile jechała ta ciężarówka przed motocyklem?
Widać jakby nie mało