Wydanie nr 19/2021, Wtorek 19.01.2021
imieniny: pokaż (14 imiona)Andrzej, Bernard, Erwin, Erwina, Eufemia, Henryk, Kanut, Mariusz, Marta, Matylda, Sara, Wulstan, Adalryk, Alderyk
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Koronawirus. Raport dotyczący powiatu malborskiego z dnia 23 maja 2020 r.

Koronawirus. Raport dotyczący powiatu malborskiego z dnia 23 maja 2020 r.

 

​Z informacji podanej 23 maja br. wynika, że w powiecie malborskim jest 79 osób poddanych kwarantannie domowej na podstawie decyzji organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej i są 144 osoby poddane kwarantannie domowej na podstawie Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz.U. z 2020 r., poz. 433 ze zm.). Pod nadzorem epidemiologicznym pozostaje 5 osób.

U 14 osób potwierdzono wynik dodatni.

Jest jedna osoba hospitalizowana z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 oraz 12 osób z decyzją o izolacji domowej wydanej przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Jedna osoba, u której potwierdzono wynik dodatni, wyzdrowiała. Od 14 marca br. przebadano 588 próbek.

 

 

 

 

 

Informacja: Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w ​Malborku

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Anonim
Anonim 25.05.2020, 20:49
W DPS także był przypadek covid 19 gdy zadawano pytania czy była osoba zakażona odpowiadano że nie choć to nie prawda pracownik był przed kwarantanną na 2 tygodniowym urlopie po czym wrócił pracował około 5 dni i powiedziano że jest na urlopie jak czuć się bezpiecznie ??
xyz
xyz 23.05.2020, 20:31
Domki magnolia\ bistro na fali odbywa się jakaś dziwna kwarantanna pielęgniarek gdzie nie są przestrzegane żadne zdroworozsądkowe zasady.
Do pielęgniarek przyjeżdżają postronne osoby w odwiedziny a obsługa (brak odzieży ochronnej czasami maja pozakładane maseczki ale na brodach) domków ma bliski kontakt z pielęgniarkami po czym jak nigdy nic idzie do domu po skończonej pracy. Policji i służb kontrolujących brak...
Inka
Inka 24.05.2020, 07:40 (odpowiedź do xyz)
Akurat w tych domkach pielęgniarki nie odbywają kwarantanny .Bzdury piszesz nie mając kompletnie pojęcia o sprawie .Jakim to trzeba być ułomem żeby siać propagandę wyssaną z palca . Pielęgniarki faktycznie odbywają kwarantannę ale nie w tych domkach .Człowieku zajmij się swoim sprawami a roznosisz ploty.
Kasia
Kasia 24.05.2020, 20:01 (odpowiedź do Inka )
Coś się tu nie klei... pielegniarki odseparowana od otoczenia i nie odbywają kwarantanny?
Dobre sobie pielęgniarki między innymi z Makborka pojechały na wypoczynek parrę ulic od miejsca zamieszkania...
To trzeba być dopiero ułomem okłamują innych o zaistniałej sytuacji