Wydanie nr 225/2020, Środa 12.08.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Łukasz, Filip, Mateusz, Anita, Julia, Robert, Lech
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

W dzień targowy wzmożone kontrole na miejskim targowisku.

W dzień targowy wzmożone kontrole na miejskim targowisku. fot. KPP Malbork
W związku ze stanem epidemii w Polsce malborscy policjanci nie ustają z działaniami mającymi na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19. W piątek rano funkcjonariusze szczególnie skupili się na monitorowaniu targowiska miejskiego. Mundurowi sprawdzali czy administrator przestrzega nałożonych na niego obowiązków wynikających ze specustawy oraz wspomagali kierowanie ruchem na tym placu.

 

W piątek, 10 kwietnia br. od rana policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Malborku prowadzili wzmożone działania kontrolne w okolicy malborskiego targowiska. W rejon rynku skierowano kilka patroli, które nadzorowały to co się na nim dzieje.

 

Na miejscu policjanci ustalili, że administrator wydzielił 40 stoisk handlowych, które były rozstawione w dwóch miejscach, żeby uwolnić przestrzeń do bezpiecznego przemieszczania się kupujących. Część handlu odbywała się w jednej z hal targowych, a pozostałe stragany rozstawiono szerzej. Do każdego z tych miejsc prowadziło tylko jedno wejście, przed którym stała osoba wyznaczona przez administratora z jednorazowymi rękawiczkami i środkami do dezynfekcji dla klientów. Funkcjonariusze w trosce o bezpieczeństwo zarówno sprzedawców, jak i kupujących monitorowali cały czas sytuację na targowisku i wspomagali obsługę w kierowaniu ruchem na placu.

 

 

 

Informację i zdjęcia przekazała: asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.