Wydanie nr 159/2020, Niedziela 7.06.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Lukrecja, Paweł, Anna, Robert, Jarosław, Antoni, Hadriana, Wisław, Ciechomir, Wiesława, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zaczęło się przedświąteczne szaleństwo zakupowe.

Zaczęło się przedświąteczne szaleństwo zakupowe. fot. pixabay
W związku z zaostrzeniem zasad obowiązujących w naszej przestrzeni publicznej, sklepy dostosowały się do nowych regulacji wprowadzając m.in. godziny dla seniorów (10 – 12), a także zmniejszając limit osób przebywających wewnątrz sklepu i wydłużając godziny pracy sklepów.

 

Chyba nie ma osoby, która na myśl o zakupach przedświątecznych traci dobry humor. Tłum, ścisk i rosnąca irytacja często nam wtedy towarzyszą. Jednak w tym roku, w związku z zaistniałą sytuacją związaną z epidemią koronawirusa w Polsce, wielkanocne zakupy nabrały zupełnie innego charakteru. Większość marketów otwartych jest do północy, a niektóre całą dobę. Jest to wynikiem wprowadzenia limitów osób przebywających jednocześnie w danej placówce handlowej.

 

 

 

Kiedy zrobić przedświąteczne zakupy?

Biedronka czynna jest w godzinach 6-24, dodatkowo w dniach od 7 do 10 kwietnia br. czynna będzie całą dobę i dostępna dla klientów non-stop.

Netto czynne jest od godziny 6 do 22. W dniach od 4 do 10 kwietnia br. czynne w godzinach 6-24, a 11 kwietnia br. od godziny 6 do 13. Przy czym należy pamiętać o limicie osób – w Malborku w jednym czasie w sklepie mogą przebywać 24 osoby.

Lidl ze względu na płynną obsługę klientów i bezpieczniejsze warunki pracy wydłużył godziny pracy od 6 do 24. W tych godzinach są nieprzerwanie otwarte dla klientów. Niektóre otwarte są całodobowo, tak jak sklep w Malborku. Jednak ze względów organizacyjnych obowiązuje przerwa techniczna między godziną 3 a 4 w nocy.

Intermarche czynny jest w godzinach 7-22.

Tesco w Grobelnie czynne jest w godzinach 6-22, a w Malborku od godziny 7 do 21.

Kaufland czynny jest w godzinach 6-24. Dodatkowo w Wielki Piątek czynny będzie w godzinach 5-24, a w Wielką Sobotę od godziny 5 do 13.

 

 

 


 

Informacji udzieliły Biura Prasowe poszczególnych sieci


 


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Ronin
Ronin 10.04.2020, 08:41
Buraki cuś nam wyschły i sparszywiały, oprócz studenta WUMLu i Babci Jadzi z UB, towarzyszki Luny Brystigerowej żaden inny miejscowy czerwonoskóry soku nie puścił?:(((
Student
Student 09.04.2020, 18:43
Jutro "DZIEŃ ŚWIRA" - święto ustanowione 10 lat temu przez kulawego.
Jadzia
Jadzia 09.04.2020, 17:57
...................................czy 10 maja Polacy wybierają listonosza czy Naczelnika Poczty.............bo już się pogubiłem ? Pomóżcie.