Wydanie nr 153/2020, Poniedziałek 1.06.2020
imieniny: pokaż (16 imion)Bernard, Nikodem, Alfons, Symeon, Fortunat, Magdalena, Eunika, Konrad, Felin, Felina, Ischyrion, Juwencja, Juwencjusz, Justyn, Teobald, Pamela
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Czy podpalacz w końcu zostanie złapany i poniesie konsekwencje własnej głupoty?

Czy podpalacz w końcu zostanie złapany i poniesie konsekwencje własnej głupoty? fot. Fb OSP Miłoradz
Kolejny raz zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Miłoradzu wezwane zostały do pożaru trzcin i trawy. Mało tego – w wyniku tego pożaru spłonęło kilka wierzb rosnących nieopodal. Strażacy mają nadzieję na rychłe złapanie podpalacza, który za nic ma apele związane z zakazem wypalania traw.

 

W czwartek, 9 kwietnia br. około godziny 04.25 dwa zastępy OSP Miłoradz zadysponowano do pożaru trzcin, traw i drzew w miejscowości Mątowy Wielkie. Pożar, który rozprzestrzenił się na powierzchni około 2-3 ha, był trudny do opanowania ze względu na miękkie i bagniste podłoże. W działaniach brał udział również zastęp z OSP Lichnowy. Ugaszenie pożaru kosztowało ratowników bardzo dużo wysiłku, ponieważ prócz trawy i trzciny ogień objął kilka wierzb.

 

 

 

Na profilu społecznościowym OSP Miłoradz można przeczytać przejmujący wpis ochotników - Mamy nadzieję, że Policja wezwana na miejsce coś zrobi w tej sprawie. PODPALACZ powinien w końcu ponieść konsekwencje, bo od lat robi sobie z nas wszystkich jaja”.

 

 

 

 

Informacja i zdjęcia: Fb OSP Miłoradz


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.