Wydanie nr 269/2020, Piątek 25.09.2020
imieniny: pokaż (15 imion)Aureli, Aurelia, Aurelian, Herkulan, Wincenty, Rufus, Franciszek, Włodzisław, Eufrozyna, Władysław, Kleofas, Ermenfryda, Irmfryda, Ermenfryd, Irmfryd
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Miłoradz z lotu ptaka w 4K

Gmina Miłoradz to gmina o charakterze wiejskim, położona jest w dolinie Wisły i Nogatu na Żuławach Wiślanych w powiecie malborskim, województwie pomorskim. Od zachodu sąsiaduje z gminami Tczew i Subkowy, od północy z gminami Lichnowy i Malbork, od wschodu z Gminą Malbork i Miastem Malbork natomiast od południa z gminą Sztum. W skład gminy wchodzi 9 sołectw: Bystrze, Gnojewo, Kończewice, Mątowy Małe, Mątowy Wielkie, Miłoradz, Pogorzała Wieś, Stara Kościelnica i Stara Wisła. Siedziba Urzędu Gminy znajduje się w miejscowości Miłoradz, ul. Żuławska 9.


Główny szlak komunikacyjny przebiegający przez gminę to droga krajowa nr 22. Obszar gminy wynosi 93,75 km2 w tym lasy 3,19 km2, użytki rolne 76,77 km2, jeziora 31 ha.

Ludność: Na dzień 31 grudnia 2019 r. liczba osób zameldowanych w Gminie Miłoradz wynosiła 3364.

 

A jak wygląda Miłoradz z perspektywy lotu ptaka? Zapraszamy na filmy w rozdzielczości 4K.

 

 

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

 

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Wykonujemy Zdjęcia i Filmy Lotnicze w Jakości Full HD - Wielowirnikowy Bezzałogowy Statek Latający - Dron - Biały 24 TvMalbork.pl Wykonujemy Zdjęcia i Filmy Lotnicze w Jakości Full HD - Wielowirnikowy Bezzałogowy Statek Latający - Dron - Biały 24 TvMalbork.pl
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Latający Biały 24


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Sołtys
Sołtys 09.04.2020, 10:58
...................................czy 10 maja Polacy wybierają listonosza czy Naczelnika Poczty.............bo już się pogubiłem ? Pomóżcie.
Ciecia osoba w tenkraju
Ciecia osoba w tenkraju 13.04.2020, 10:57 (odpowiedź do Sołtys)
Sołtysie, wam już nawet sokzburaka nie pomoże... nadajecie się już tylko do ... utylizacji!