Wydanie nr 184/2020, Czwartek 2.07.2020
imieniny: pokaż (8 imion)Otto, Urban, Martynian, Bożydar, Juda, Niegosława, Switun, Juwenalis
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Za znęcanie się 33 – latkowi grozi do 5 lat więzienia.

  • Wydanie nr 184/2020
  • 7 kwietnia 2020, 10:03
  • KPP Tczew
  • Na sygnale
  • 2 komentarze
Za znęcanie się 33 – latkowi grozi do 5 lat więzienia. fot. KPP Tczew
Tczewscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego 33-latka, który stosował przemoc domową. Mundurowi ustalili, że sprawca wszczął awanturę domową, podczas której pobił konkubinę oraz zniszczył dwa telefony komórkowe. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze doprowadzili 33-latka do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego.

 

W czwartek, 2 kwietnia br. tczewscy policji otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań doszło do awantury domowej, podczas której stosowana była przemoc. Mundurowi, którzy zostali wysłani na miejsce zdarzenia ustalili, że sprawca podczas awantury pobił swoją konkubinę, a następnie zniszczył dwa telefony komórkowe. Dodatkowo stróże prawa ustalili, że takie zachowanie mężczyzny trwa już od dłuższego czasu. W związku z tym zgłoszeniem, policjanci zatrzymali nietrzeźwego 33-letniego mężczyznę. Mieszkaniec powiatu tczewskiego trafił do policyjnej celi.

 

 

W piątek, 3 kwietnia br. policjanci doprowadzili zatrzymanego mężczyznę do tczewskiej prokuratury, gdzie został przesłuchany i usłyszał zarzut dotyczący znęcania się fizycznego i psychicznego nad konkubiną. Na wniosek śledczych prokurator zastosował wobec 33-latka dozór policyjny, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego na okres trzech miesięcy. Za to przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

Policjanci przypominają, że przemoc wobec osób najbliższych nie jest sprawą prywatną, jest przestępstwem ściganym przez prawo. Wyzywanie, bicie i krzywdzenie osób bliskich jest przestępstwem takim samym, jak przemoc wobec innych osób.

 

 

 

Informacja i zdjęcie: KPP Tczew


 


 

KPP Tczew
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Novy
Novy 07.04.2020, 17:07
Dobre Uczeń ...xD
Uczeń
Uczeń 07.04.2020, 13:03
………………………………wczoraj kupiłem na poczcie znaczek z wizerunkiem Prezesa. Ale znaczek nie dał się przylepić. Po interwencji na poczcie zostałem poinformowany, że pluję nie z tej strony.