Wydanie nr 156/2020, Czwartek 4.06.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Dacjan, Karol, Braturad, Niepełka, Karp, Franciszek, Saturnina, Gostmił, Aleksander, Skarbisław
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wyjdź o 13 na balkon i zacznij klaskać #BrawaDlaWas.

Wyjdź o 13 na balkon i zacznij klaskać #BrawaDlaWas. fot. rmf24.pl
#BrawaDlaWas to akcja, w której każdy może wyrazić swoją wdzięczność służbom walczącym z epidemią na pierwszej linii frontu. 7 kwietnia br., w Światowy Dzień Zdrowia wyjdźcie na balkon, otwórzcie okna i równo o godzinie 13 niech rozlegną się gromkie brawa dla pracowników służb medycznych i ratunkowych, którzy codziennie ratują nasze zdrowie, ryzykując własne.

Jak powiada klasyk – małe gesty czynią cuda, dlatego okażmy swoją wdzięczność naszym lokalnym bohaterom i 7 kwietnia br. o godzinie 13 na balkonach czy przy otwartych oknach głośno oklaskujmy w ramach akcji #BrawaDlaWas „biały personel” walczący na pierwszej linii frontu.


 

 

 

Źródło: rmf24.pl 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Paweł
Paweł 07.04.2020, 22:39
do wszystkich hipokrytów informacja od zażenowanych lekarzy usłyszana z pierwszej ręki:
Żebyście sobie darowali bo niedawno gdy walczyli o swoje strajkami kazaliście im wszystkim się wyprowadzić do innych krajów jak im tak źle tutaj... - a gdy trwoga to do Boga teraz... - a co gdyby się was posłuchali?

Teraz jeszcze czas na nauczycieli, żebyście zrozumieli że to nie wygląda tak jak mówi telewizja - prosty przykład taki że nauczyciel na dzień dobry też zarabia najniższą krajową, nie ubliżając pani sprzątaczce - ale po studiach taka sama pensja jak w.w pani? ale przecież według TVP zarabiają tysiące... no ale cóż... to samo TVP mówi że można iść na wybory bo tak PiS powiedzial.