Wydanie nr 156/2020, Czwartek 4.06.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Dacjan, Karol, Braturad, Niepełka, Karp, Franciszek, Saturnina, Gostmił, Aleksander, Skarbisław
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Działalność WFOŚiGW w Gdańsku w czasie zagrożenia epidemicznego

  • Wydanie nr 156/2020
  • 6 kwietnia 2020, 11:40
  • Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku dostosowuje działalność w związku z sytuacją epidemiczną w Polsce i zagrożeniami związanymi z koronawirusem.
  • Wiadomości
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku dostosowuje działalność w związku z sytuacją epidemiczną w Polsce i zagrożeniami związanymi z koronawirusem.

Program Czyste Powietrze jest realizowany bez utrudnień. Z myślą o naszych wnioskodawcach, wprowadziliśmy zmianę. Teraz istnieje możliwość podpisania umowy i ustanowienia zabezpieczeń u notariusza. Wnioskodawcy z terenu całego województwa pomorskiego nie muszą przyjeżdżać do siedziby Funduszu, a formalności mogą załatwić u wybranego przez siebie notariusza. Beneficjenci umowę wysyłają do nas pocztą – zapewnia Teresa Jakubowska zastępca prezesa WFOŚiGW w Gdańsku.

W związku z zaistniałą sytuacją, trafiają do nas uwagi od beneficjentów związane głównie z prośbą przesunięcia terminu spłat kapitału pożyczki. Zarząd Funduszu bada każdy przypadek indywidualnie, biorąc pod uwagę sytuację finansową pożyczkobiorcy. Mamy wypracowany mechanizm prolongaty spłat, który pozwoli przetrwać naszym beneficjentom najtrudniejszy okres najbliższych miesięcy – mówi Marcin Osowski prezes zarządu WFOŚiGW w Gdańsku.

Cały czas trwają pozostałe programy Funduszu związane z dofinansowaniem inicjatyw ekologicznych w województwie pomorskim, w tym wapnowanie gleb, czy programy pożyczek dla innowacyjnych inwestycji związanych z gospodarką odpadami, odnawialnymi źródłami energii oraz rozbudową sieci wodnej i kanalizacyjnej.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku dostosowuje działalność w związku z sytuacją epidemiczną w Polsce i zagrożeniami związanymi z koronawirusem.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.