Wydanie nr 192/2020, Piątek 10.07.2020
imieniny: pokaż (14 imiona)Filip, Aniela, Samson, Zacheusz, Witołd, Amalberga, Sylwan, Witalis, January, Aleksander, Rufina, Rzędziwoj, Engelbert, Askaniusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Urząd Miejski w Nowym Stawie działa na nowych zasadach.

W związku z zaistniałą sytuacją związaną z epidemią koronawirusa, Urząd Miejski w Nowym Stawie wprowadził od poniedziałku, 23 marca br. nowe zasady funkcjonowania.

Przy drzwiach wejściowych do budynku urzędu została umieszczona skrzynka zamykana na klucz, która umożliwi mieszkańcom składanie korespondencji w formie papierowej. Drzwi wejściowe do budynku będą zamknięte.

Jeżeli sprawa petenta będzie zakwalifikowana jako pilna i nie cierpiąca zwłoki, wówczas do specjalnie wydzielonej strefy przy wejściu przyjdzie urzędnik. Każdy interesant zobowiązany jest do wypełnienia Karty Klienta i poddać się zmierzeniu temperatury ciała termometrem bezdotykowym. Należy liczyć się z tym, że osoby z temperaturą 37,5ºC i wyższą nie będą obsługiwane.

 

W dalszym ciągu można dzwonić do Urzędu Miejskiego w celu załatwienia spraw nie wymagających wychodzenia z domu pod numerem 55 271 51 00 lub poprzez skrzynkę elektroniczną pisząc na sekretariat@nowystaw.pl albo um@nowystaw.pl.

Ze względu na zaistniałą sytuację, czas pracy w Urzędzie Miejskim został skrócony. Od poniedziałku do piątku czynny jest teraz w godzinach 7.30 – 14.

 

 

Informacja prasowa Urzędu Miejskiego w Nowym Stawie

UM Nowy Staw
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Nowy Staw


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.