Wydanie nr 192/2020, Piątek 10.07.2020
imieniny: pokaż (14 imiona)Filip, Aniela, Samson, Zacheusz, Witołd, Amalberga, Sylwan, Witalis, January, Aleksander, Rufina, Rzędziwoj, Engelbert, Askaniusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Oświadczenie burmistrza Nowego Stawu w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 na terenie gminy Nowy Staw.

„Szanowni Mieszkańcy miasta i gminy Nowy Staw,

w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców naszego miasta i gminy uprzejmie informuję, że wraz z pracownikami tutejszego urzędu oraz jednostek organizacyjnych gminy, podejmujemy wszystkie dostępne i możliwe działania zmierzające do ograniczenia potencjalnego zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa wywołującego chorobę COVID -19.

Sytuacja wymaga od nas wszystkich zdyscyplinowania, zachowania wszelkich możliwych środków ostrożności oraz odpowiedzialności.

Dlatego apeluję o stosowanie się do wszelkich zaleceń urzędu oraz służb sanitarnych, ograniczenie do niezbędnego minimum kontaktów m.in. z Urzędem Miejskim w Nowym Stawie oraz unikanie przebywania w dużych skupiskach ludzkich.

Przypominam, że w celu załatwienia wszelkich spraw urzędowych, zalecamy ograniczenie wizyt w budynku Urzędu Miejskiego w Nowym Stawie  i skorzystanie z jednej z następujących form:

1. elektronicznej za pośrednictwem platformy e–PUAP

2. poczty e-mail

3. poczty tradycyjnej

4. kontaktu telefonicznego

Wykaz wszystkich numerów telefonów oraz adresów e- mail znajduje się na stronie internetowej urzędu www.nowystaw.pl w zakładce Urząd Miasta i Gminy/ Informacje ogólne oraz Struktura organizacyjna a także w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce  Informacje ogólne/ Organizacja urzędu.

Ponadto w przypadku osobistej wizyty w tutejszym urzędzie bardzo proszę o kierowanie się w pierwszej kolejności do znajdującego się na parterze budynku przy wejściu punktu informacyjnego, w którym uzyskają Państwo wszelkie informacje.

O wszelkich zmianach, nowych zaleceniach będziemy Państwa informować na bieżącą za pomocą strony internetowej urzędu oraz lokalnych mediów.

Jeszcze raz proszę o wyrozumiałość, cierpliwość i odpowiedzialne zachowanie dla dobra nas wszystkich.

 

Burmistrz Nowego Stawu, Jerzy Szałach”

UG Nowy Staw
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.