Wydanie nr 185/2020, Piątek 3.07.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Heliodor, Jacek, Miłosław, Otto, Otton, Teodot, Tomasz, Leon, Anatol, Leona
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Skosił” golfem hydrant i skrzynkę telekomunikacyjną. Nieprzytomny kierowca trafił do szpitala.

„Skosił” golfem hydrant i skrzynkę telekomunikacyjną. Nieprzytomny kierowca trafił do szpitala. fot. KPP Tczew
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w środę w miejscowości Brzuśce. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 37 - letni kierowca volkswagena zjechał na lewą stronę, gdzie uderzył w hydrant oraz skrzynkę telekomunikacyjną, a następnie przewrócił się na bok. Kierowca osobówki z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny od golfa. Policjanci apelują o ostrożność oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

W środę, 5 marca br. o godzinie 22.40 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Brzuśce. Wysłani na miejsce zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że 37 - letni kierowca volkswagena golfa na prostym odcinku drogi zjechał na lewą stronę drogi, gdzie uderzył w hydrant oraz skrzynkę telekomunikacyjną. W wyniku tego zderzenia samochód przewrócił się na bok. Nieprzytomny kierowca z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.

Policjanci, którzy pracowali na miejscu wypadku, wykonali oględziny rozbitego golfa. Technik kryminalistyki sfotografował miejsca zdarzeń. Na podstawie wykonanych na miejscu zdarzenia policyjnych czynności funkcjonariusze będą wyjaśniać teraz przyczyny i okoliczności tych wypadków.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Każdy kierowca musi mieć na względzie własne bezpieczeństwo, ale też innych osób.


 

 

Informacja i zdjęcia: KPP Tczew

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.