Wydanie nr 153/2020, Poniedziałek 1.06.2020
imieniny: pokaż (16 imion)Bernard, Nikodem, Alfons, Symeon, Fortunat, Magdalena, Eunika, Konrad, Felin, Felina, Ischyrion, Juwencja, Juwencjusz, Justyn, Teobald, Pamela
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gdzie nadać paczkę do Polski?

Gdzie nadać paczkę do Polski? fot. Gdzie nadać paczkę do Polski?
Wybierasz się na wakacje do Polski? Idą święta albo planujesz powrót do kraju? Lotniczy bagaż rejestrowany ma ograniczenia, a do tego trochę kosztuje. W takim momencie zaczynasz szukać sposobu, w który mógłbyś łatwo i bezpiecznie przesłać paczki do Polski. Przesyłka pocztowa może sporo kosztować, a kurierzy reklamujący się na drzwiach sklepów nie wydają Ci się zbyt zaufani? To normalne, że w obcym kraju masz wątpliwości i chciałbyś mieć pewność, że wszystko odbędzie się zgodnie z prawem. Na szczęście istnieje na to proste rozwiązanie – kurier z Anglii.

Wśród internetowych serwisów kurierskich warto wybrać sprawdzoną i rzetelną firmę. Wiele z nich specjalizuje się w wysyłce paczek do Polski i odwrotnie, ale nie tylko. Ich zakres działania jest dużo szerszy. Na swoim portalu gromadzą usługi kilku firm kurierskich, takich jak DPD, GLS, UPS i innych. Dzięki umowom zawartym z przewoźnikami posiadają konkurencyjne ceny przesyłek przy jednoczesnym zachowaniu jak najlepszych warunków. Jeśli jesteś zainteresowany przesyłką kurierską z Anglii, to zapoznaj się z pozostałymi informacjami.

Gdzie nadać paczkę do Polski?

Korzystanie z usług kuriera do Polski obecnie jest bardzo proste. Koniec z nieprofesjonalnymi przewoźnikami, którzy odbierali paczki w nocnych godzinach i pobierali za to astronomiczne kwoty. Dzisiaj możesz zamówić przesyłki do Polski wprost ze swojej kanapy, a wszystko przebiegnie w bezpiecznych warunkach.

Aby nadać paczkę do Polski, odwiedź portal zajmujący się obsługą przesyłek, np. Euro Paka .

Następnie podążaj tymi krokami.

1. Umieść dane techniczne zapakowanej prawidłowo paczki.

2. Wybierz najbardziej atrakcyjną ofertę.

3. Opłać. ​

4. Poczekaj na kuriera, który odbierze paczkę bezpośrednio od Ciebie.

5. Śledź drogę paczki do Polski

6. Uprzedź odbiorcę o przybyciu przesyłki.

7. Nadanie paczki przez Internet jest sprawdzoną usługą, która bardzo sprawnie funkcjonuje. Bez wychodzenia z domu, w języku polskim, z jasnymi zasadami i konkretnymi wytycznymi sprawnie zamówisz wysyłkę paczek do Polski.

Nadanie paczki w oddziale

Istnieje możliwość nadania paczki bezpośrednio w oddziale. Nie jest to popularna forma, dlatego taką opcję proponuje tylko kilka firm kurierskich. W Twoim zakresie obowiązków jest uprzednie poinformowanie przewoźnika o tym, że pragniesz nadać paczkę w oddziale. Musisz posiadać prawidłowo zapakowaną przesyłkę z widocznym oznaczeniem nadawcy. Więcej informacji otrzymasz po opłaceniu zamówienia oraz w regulaminie serwisu.

Co jeszcze wiedzieć o przesyłce kurierskiej z Anglii?

Być może martwisz się, czy Twoja przesyłka dotrze na miejsce cała i nieuszkodzona. Poinformuj odbiorcę, że przed podpisaniem protokołu musi sprawdzić stan fizyczny przesyłki. Jakiekolwiek odstępstwa od normy muszą być zgłoszone od razu na etapie odbierania. Każde zamówienie objęte jest ubezpieczeniem na określoną wartość. Jeśli cokolwiek się uszkodzi z winy przewoźnika masz prawo żądać rekompensaty. Jeśli Twoja paczka zaginie, skontaktuj się z biurem obsługi i przedstaw swój problem. Konsultanci z pewnością postarają się wyjaśnić ten nieszczęśliwy przypadek i dołożą wszelkich starań, żeby sprawa miała szczęśliwy finał. Jeśli jednak tak nie będzie, ubezpieczenie obejmuje również takie przypadki.

Opinie o wysyłce paczek do Polski

Przed wyborem kuriera do Polski warto sprawdzić opinie o nim w Internecie. Z łatwością znajdziesz takie informacje na forach, portalach społecznościowych czy blogach podróżniczych. ​ Profesjonalny portal oferujący przesyłki do Polski nie ukrywa komentarzy klientów. Dzięki nim z łatwością dowiesz się o potencjalnych problemach i rozwiązaniach. Jeśli masz wątpliwości i chcesz dowiedzieć się więcej, skorzystaj z możliwości skontaktowania się z biurem obsługi. Tam z pewnością znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. ​

Gdzie nadać paczkę do Polski?
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.