Wydanie nr 192/2020, Piątek 10.07.2020
imieniny: pokaż (14 imiona)Filip, Aniela, Samson, Zacheusz, Witołd, Amalberga, Sylwan, Witalis, January, Aleksander, Rufina, Rzędziwoj, Engelbert, Askaniusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Czas pożegnań w malborskiej policji.

Czas pożegnań w malborskiej policji. fot. KPP Malbork
Po 20 latach służby w policyjnym mundurze odszedł na emeryturę Kierownik Posterunku Policji w Starym Polu, asp. szt. Jerzy Korycki. Podczas uroczystej zbiórki pożegnali go policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Malborku wraz z Wójtem Gminy Stare Pole.

W piątek, 28 lutego br. o godzinie 13 w auli Komendy Powiatowej Policji w Malborku odbyła się uroczysta zbiórka policjantów z malborskiej komendy. Spotkanie rozpoczęło się od uroczystego pożegnania Kierownika Posterunku Policji w Starym Polu, asp. szt. Jerzego Koryckiego, który po ponad 20 - letniej służbie przeszedł na emeryturę. Komendant Powiatowy Policji w Malborku, insp. Michał Zapolski podziękował funkcjonariuszowi za jego pracę oraz zaangażowanie, jakie włożył w działalność na rzecz NSZZ Policjantów, piastując od 7 lat funkcję Przewodniczącego Zarządu Terenowego w Malborku. W uznaniu za wieloletnie zasługi funkcjonariusza, Komendant wręczył mu nagrodę rzeczową oraz życzył powodzenia w życiu osobistym. Do życzeń dołączył Wójt Gminy Stare Pole, Marek Szczypior dziękując asp. szt. Jerzemu Koryckiemu za wieloletnią współpracę w działaniach na rzecz bezpieczeństwa gminy.


 

Informacja i zdjęcia: KPP Malbork

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.