Wydanie nr 265/2020, Poniedziałek 21.09.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Bernardyna, Hipolit, Jonasz, Marek, Laurenty, Mateusz, Ifigenia, Bożeciech, Melecjusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Na chętnych czekają 4 wakaty w straży pożarnej w Nowym Dworze Gdańskim. Masz czas do 7 lutego.

Na chętnych czekają 4 wakaty w straży pożarnej w Nowym Dworze Gdańskim. Masz czas do 7 lutego. fot. kppspndg.pl
Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Gdańskim ogłosił nabór dla kandydatów do służby w PSP w zawodzie strażak w służbie przygotowawczej na stanowisko stażysty w JRG w zmianowym rozkładzie czasu służby w KP PSP w Nowym Dworze Gdańskim. Na chętnych czekają cztery wakaty – starszego ratownika oraz operatora sprzętu specjalnego.

Kilkuetapowy proces rekrutacyjny.

Kandydaci dokumenty powinni złożyć listownie lub osobiście w Komendzie Powiatowej PSP w Nowym Dworze Gdańskim do 7 lutego br. do godziny 15. Dokumenty, które wpłyną albo dostarczone zostaną po terminie (decydująca jest data wpływu aplikacji), nie będą rozpatrywane.

Po ocenie dokumentów związanych z postępowaniem kwalifikacyjnym, na stronie internetowej i tablicy ogłoszeń w siedzibie komendy zostaną opublikowane wyniki I etapu postępowania w terminie do 11 lutego br.

Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania fizycznych ćwiczeń wystawione powinno być nie wcześniej, niż 30 dni przed dniem przystąpienia do testu sprawności fizycznej, i dostarczone w dniu testu, czyli 12 lutego br. Wyniki zostaną opublikowane na tablicy ogłoszeń w siedzibie komendy oraz na stronie internetowej 13 lutego br.

Sprawdzian braku lęku wysokości i z pływania odbędzie się 13 lutego br. i tego samego dnia wyniki postępowania będą opublikowane na tablicy ogłoszeń w siedzibie komendy oraz na stronie internetowej.

Osoby, które przejdą ten etap i zostaną skierowane do rozmowy kwalifikacyjnej, muszą złożyć kolejne dokumenty w sekretariacie komendy do 14 lutego br. do godziny 15. Wyniki na tym etapie postępowania będą podane na tablicy ogłoszeń w siedzibie komendy oraz na stronie internetowej 17 lutego br.

Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona zostanie w dniu 18 lutego br., a następnego dnia ostateczne wyniki zostaną opublikowane na tablicy ogłoszeń w siedzibie komendy oraz na stronie internetowej.


Szczegółowe informacje dotyczące procesu rekrutacyjnego oraz potrzebnych w związku z tym dokumentów znajdziecie w załączonym dokumencie.

 

Informacja i zdjęcie: kppspndg.pl

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Załączone pliki do pobrania (1)

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.