Wydanie nr 190/2020, Środa 8.07.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Adrian, Kilian, Kiliana, Prokop, Eugeniusz, Odeta, Edgar, Chwalimir, Adolf, Adolfa, Piotr, Teobald
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Przedszkolaki składają życzenia dziadkom w dniu ich święta.

Babcia z dziadkiem dziś świętują, wszystkie dzieci więc pracują. Zetrą kurze w każdym kątku, przypilnują dziś porządku. W kuchni błyszczą już talerze, wnusia babci bluzkę pierze. Wnusio już podaje kapcie, bardzo kocha swoją babcię. Dzisiaj wszystkie smutki precz! Święto Dziadków ważna rzecz!

Wszystkie babcie i dziadkowie w styczniu obchodzą swoje święto. Tego dnia wnuki obdarowują ich wierszykami, kolorowymi laurkami, kwiatami czy słodkościami. A jakie życzenia dla swoich dziadków mają najmłodsi mieszkańcy Malborka? Zapytaliśmy o to dzieci z Przedszkola nr 5 im. Dzieci z zamkowego Wzgórza w Malborku.

W związku z tym, że w naszym województwie trwają zimowe ferie, w przedszkolu przebywają w jednej grupie dzieci, które na co dzień uczęszczają do różnych grup wiekowych.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, czego przedszkolaki życzą swoim dziadkom w dniu ich święta, zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.