Wydanie nr 188/2020, Poniedziałek 6.07.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Niegosław, Dominika, Nazaria, Dominik, Ignacja, Gotard, Agrypina, Chociebor, Zuzanna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Pomezania Malbork - Seniorzy wracają do treningów

  • Wydanie nr 188/2020
  • 14 stycznia 2020, 08:53
  • Pomezania Malbork
  • Piłka nożnaSport
  • 2 komentarze
Pomezania Malbork - Seniorzy wracają do treningów fot. Pomezania Malbork - Fot: Dawid Torłop na zdjęciu w barwach Spójni Sadlinki, w rundzie wiosennej przywdzieje trykot Pomezanii
Seniorzy malborskiej Pomezanii wracają po przerwie do treningów w ramach przygotowań do rundy wiosennej, co prawda zawodnicy już od początku roku trenują indywidualnie wedle wytycznych trenera, ale treningi na dobre zarówno te z piłką jak i w terenie rozpoczną się właśnie we wtorek.

Na razie ciężko mówić o ruchach kadrowych, jednak już coś możemy przybliżyć kibicom, jak się można było spodziewać kilkoma naszymi zawodnikami zainteresowane są inne kluby, oficjalne oferty otrzymali Bartosz Drewek i Dawid Pelcer, ten drugi jednak rozpoczyna przygotowania z Pomezanią, ale są to ważni gracze naszej drużyny i być może nie ich zobaczymy wiosną w Pomezanii. Trwają rozmowy z zawodnikami którzy mogą dołączyć do drużyny. Klub porozumiał się z napastnikiem,  Dawidem Torłopem który w rundzie jesiennej strzelił 8 bramek w barwach Spójni Sadlinki co dało niemal połowę trafień tej drużynie i wypełni lukę po Bartoszu Drewku, ( o tym transferze więcej napiszemy wkrótce)  z drużyną trenuje 20-letni Remigiusz Szlicht który ostatnia rundę grał w Keramzycie Szprudowo, ponadto być może pojawią się także inne nowe twarze. Nasza drużyna już w środę w grze treningowej zmierzy się z Ruchem Gościszewo, a start o godz.18:00. W trakcie przygotowań prawdopodobnie zagramy jeszcze z mocnym klubem II ligowym, ale poinformujemy o tym jak będzie znana dokładna data.

- Spektakularnych transferów nie będzie, niestety musimy pogodzić się z tym, że nasi zawodnicy są kuszeni przez inne kluby, fundusze są mocno ograniczone i klub opiera zespół seniorów na wychowankach oraz zawodnikach z okolic chcących reprezentować barwy Pomezanii na efekty poczekajmy. Przed nami dużo treningów i seria sparingów, trener będzie się przyglądał zawodnikom, także tym którzy wyrazili chęć sprawdzenia się w Pomezanii tak więc kadra nie jest zamknięta bo mieliśmy i mamy kilka zapytań od zawodników z innych klubów. Przygotowania mamy dopracowane bardzo dobrze, akurat pod tym względem zawodnicy mają naprawdę bardzo dobre warunki (Boisko, Hala, Siłownia, Basen) i liczymy, że po dobrze przepracowanej zimie drużyna będzie mocniejsza wiosną – powiedział Paweł Rybarczyk (Dyrektor Pomezanii tel. 605 533 093)

PLAN SPARINGÓW:

15.01 (środa) 18:00 - Ruch Gościszewo (A klasa)

01.02 (sobota) - Lechia II Gdańsk (IV) (Sopot)
08.02 (sobota) 11:00 - Powiśle Dzierzgoń (IV)
15.02 (sobota) - Jeziorak Iława (IV) - Iława
22.02 (sobota) 11:00 - Błękitni Stare Pole (A)
29.02 (sobota) 11:00 - Wierzyca Pelplin (IV)
07.03 (sobota) 11:00 - Wietcisa Skarszewy (V)

Pomezania Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Piłka nożna


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Kierownik Kamil
Kierownik Kamil 14.01.2020, 17:23
Jacek obiecuje Ci że za rok pomezania awansują tylko już nas nie krytykuj
Jacek
Jacek 14.01.2020, 09:48
Panie dyrektorze zawodnicy odchodzą?mówił Pan że kadra będzie tylko wzmacniana A teraz najlepsi będą odchodzić o co tu chodzi czyli już a2ans pan odpuścił.