Wydanie nr 273/2020, Wtorek 29.09.2020
imieniny: pokaż (17 imion)Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald, Michalina, Michał, Mikołaj, Rafał, Rypsyma, Teodota, Ludwin
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Pierwszy zlot CarSpot Malbork 150 aut i 300 osób

Pierwszy zlot CarSpot Malbork 150 aut i 300 osób fot. CarSpot Malbork
Wielu z nas po świątecznym biesiadowaniu wybiera się na dłuższy rodzinny spacer, inni uprawiają sporty adekwatne do aktualnej pogody, a jeszcze inni spotykają się w gronie znajomych w różnych miejscach.I takie też spotkanie zorganizowali 26 grudnia br. miłośnicy motoryzacji w naszym mieście, CarSpot Malbork, którzy na swój pierwszy zlot czterech kółek zaprosili wszystkich chętnych kierowców, bez względu na markę posiadanego samochodu.

W ten sposób o godz. 19.30 na parkingu przed EuroCash w Malborku pojawiło się około 150 osobówek, w tym m.in. marki BMW, Audi, Mercedes, Volkswagen, Opel, a także kultowy fiat 126 p, zwany potocznie maluchem.

Niestety parking ten okazał się za mały na tę ilość pojazdów, dlatego dość szybko wszyscy pojechali w kierunku parkingu przy Tesco w Grobelnie, by można było swobodniej poruszać się prawie 300 osobom, które przyjechały na malborski zlot.  

Miłośnicy czterech kółek przyjechali nie tylko z Malborka, ale z całego województwa pomorskiego, a nawet warmińsko - mazurskiego. Patrząc na samochody, można było zauważyć rejestracje z Trójmiasta, Sztumu, Tczewa, Grudziądza, Nowego Dworu Gdańskiego, Elbląga, a nawet Torunia.

Frekwencja bardzo zaskoczyła organizatorów CarSpot Malbork, którzy już zapowiadają kolejne, spontaniczne zloty od nowego roku.

„Dlatego bądźcie czujni! Zapraszamy na nasz profil facebook i Instagram CarSpot Malbork”.


Bardzo fajna inicjatywa wymyślona przez młodzież, która jest miłośnikiem motoryzacji i w taki właśnie sposób chce spędzać swój wolny czas ze znajomymi. Jednak z racji tego, że w Malborku tak naprawdę nie ma miejsc, w których młodzież mogłaby się spotykać, np. basen, kino, to lepsze takie zloty motoryzacyjne, niż bezczynne siedzenie w domu przy komputerach czy komórkach.

"Witam ponownie, emocje nadal trzymają haha. Łapcie to co mam na teraz. Wysyłacie zdjęcia i filmiki na priv!
Wielkie dzięki! "

https://www.facebook.com/carspotmalbork/

Redakcja & CarSpot Malbork
Przejdź do komentarzy

 

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Jarek
Jarek 28.12.2019, 20:03
fajnie, że młodym się chce, tylko wcześniej więcej informacji i reklamy
Andrzej
Andrzej 29.12.2019, 10:06 (odpowiedź do Jarek)
Oczywiście,lepsze takie spotkanie niż narzekanie że nic się nie dzieje lub chlanie
lehiaszajs
lehiaszajs 28.12.2019, 19:42
prędzej zlot złomów, co drugi nie przeszedłby badań technicznych
Andrzej
Andrzej 29.12.2019, 10:01 (odpowiedź do lehiaszajs)
Zazdrośników jak widać nie brakuje.Skoro przyjechali to chyba mieli przeglądy zrobione...