Wydanie nr 158/2020, Sobota 6.06.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Norberta, Dominika, Benignus, Gerarda, Symeon, Więcerad, Laurenty, Gerard, Klaudiusz, Norbert, Paulina, Kandyda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Przykłady śmiesznych kubków reklamowych

Przykłady śmiesznych kubków reklamowych fot. Przykłady śmiesznych kubków reklamowych
Prowadzenie własnej działalności to spore wyzwanie, które wymaga opracowania skutecznej strategii rozwoju. Naturalnym etapem w poszerzaniu działalności jest zdobywanie nowych klientów, aby trafić z ofertą do szerszego grona odbiorców. W zrealizowaniu tego zadania niezastąpione są gadżety reklamowe, które przyciągną nowych klientów i korzystnie wpłyną na wizerunek firmy.

Jakie gadżety reklamowe wybrać?

Na rynku dostępnych jest wiele propozycji, które można wdrożyć do swojej firmy. Najskuteczniejszą formę reklamy stanowią jednak proste gadżety, które można praktycznie wykorzystać. Zaliczają się do nich kubki z własnym nadrukiem, które można dowolnie spersonalizować, dopasowując ich wygląd do charakteru prowadzonej działalności.

Jak zamówić kubek z nadrukiem?

Największą skutecznością cieszą się w pełni spersonalizowane gadżety reklamowe, wykonane z własnego projektu. Firmy takie jak MegaKoszulki (link: www.megakoszulki.pl/kubki-z-wlasnym-nadrukiem-zdjeciem-napisami3) wykonują kubki z nadrukiem na zamówienie, dzięki czemu można samodzielnie opracować grafikę i zmodyfikować wygląd kubka. Nadruk jest nanoszony z wykorzystaniem nowoczesnej technologii druku, dlatego można mieć pewność, że grafika będzie trwała i czytelna.

Jak zaprojektować kubek z własnym nadrukiem?

Gadżety reklamowe muszą przyciągać wzrok swoim niebanalnym wyglądem, dlatego warto poświęcić trochę czasu na opracowanie ciekawego projektu. Największe zainteresowanie wzbudzi kubek z własnym nadrukiem, zawierający śmieszną grafikę. Takie gadżety korzystnie wpłyną na wartość wizerunkową firmy oraz będą przywoływały na myśl miłe skojarzenia. Projektując kubek z nadrukiem, można skorzystać z gotowych propozycji lub wdrożyć swoje autorskie pomysły.

Śmieszne kubki z napisami

Jednym z najczęściej wykorzystywanych pomysłów są kubki z nadrukowanym krótkim sloganem. W zależności od tego, jaki efekt chcesz uzyskać, możesz nadrukować na kubku podstawowe informacji na temat firmy lub zdecydować się na bardziej nowoczesne wzornictwo. Kubki z napisem mogą zawierać śmieszny slogan reklamowy nawiązujący do działalności lub hasło, które będzie wzywać do podjęcia określonego działania.

Kubek z własnym zdjęciem jako wizytówka firmy

Innym pomysłem jest zastosowanie zdjęcia, które dodatkowo można wzbogacić napisem lub firmowym logo. Fotografia może korzystnie wpłynąć na wizerunek firmy, jeżeli będzie dawała czytelny przekaz dla odbiorcy. Kubek z własnym zdjęciem może zawierać na przykład śmieszną fotografię całego zespołu pracowników lub grafikę w zabawny sposób nawiązującą do prowadzonej działalności.

Jak powinien wyglądać dobry projekt?

Firmy, które wykonują kubki z nadrukiem, udostępniają swoim klientom specjalny kreator graficzny. Narzędzie to jest intuicyjne w obsłudze, dlatego nie potrzeba umiejętności graficznych, aby opracować swój własny projekt. Należy jednak zwrócić uwagę, aby wgrane zdjęcie posiadało odpowiednią rozdzielczość i wielkość, dzięki czemu nadruk będzie czytelny i idealnie odwzorowany. Nadruk na własnym kubku powinien być również atrakcyjny dla odbiorcy, dlatego warto go dopasować do grupy docelowej.

Dlaczego kubek z własnym nadrukiem to dobry pomysł?

Największą wartość dla klientów mają gadżety reklamowe, które można praktycznie wykorzystać. Kubek z nadrukiem stanowi bezpłatny nośnik przekazu reklamowego i ma szansę trafić do szerokiego grona odbiorców. Oprócz tego śmieszna grafika będzie przyciągać wzrok, dzięki czemu firmowe logo lub hasło reklamowe zostanie łatwiej zauważone i zapamiętane.

 

Przykłady śmiesznych kubków reklamowych
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.