Wydanie nr 195/2020, Poniedziałek 13.07.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Radomiła, Joel, Ernest, Eugeniusz, Małgorzata, Trofima, Sara, Jakub, Ezdrasz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork: Strefa Rozwoju Kobiet. Wartości, cele, marzenia - dlaczego warto je mieć i realizować.

Malbork: Strefa Rozwoju Kobiet. Wartości, cele, marzenia - dlaczego warto je mieć i realizować. fot. 82-200.pl
W piątek 22 listopada w Szkole Łacińskiej odbędzie się ostatnie spotkanie w ramach bezpłatnych warsztatów i prelekcji z zakresu rozwoju osobistego pod nazwą Strefa Rozwoju Kobiet. Tym razem czas na warsztaty, które poprowadzi organizatorka cyklu - Marta Borowiec.

Wartości, cele, marzenia - dlaczego warto je mieć i realizować. - to temat piątkowych warsztatów. Cykl 5 bezpłatnych warsztatów, to autorski projekt skierowany do kobiet chcących rozwijać swoją wiedzę i umiejętności z zakresu szeroko rozumianego rozwoju osobistego. Każda z Pań znajdzie coś inspirującego dla siebie.
Wszystkie warsztaty są unikatowe i jedyne w swoim rodzaju. Zostały tak skonstruowane, by pobudzać w kobietach myślenie długoterminowe - zarówno w sferze związanej z zatrudnieniem, zarządzania finansami, planowaniem ścieżki zawodowej, dążeniem do celu, jak i chce się osiągnąć, jak i dbałością o swoje wartości i wewnętrzną siłę. Celem całego cyklu jest propagowanie wiedzy z zakresu rozwoju osobistego, co przyczyni się do aktywizacji kobiet na różnych płaszczyznach tj. od samoakceptacji i pobudzenia pewności siebie po wprowadzenie skutecznych metod zarządzania finansami, pobudzania przedsiębiorczości i wspierania w realizacji celów oraz wprowadzania równowagi w życiu osobistym i zawodowym Spotkania patronatem objęli Burmistrz Miasta Malborka Marek Charzewski, oraz Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego.

Info i foto: 82-200.pl

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.