Wydanie nr 220/2020, Piątek 7.08.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Licyniusz, Kajetan, Klaudia, Dobiemir, Dorota, Sykstus, Andromeda, Albert, Doryda, Licynia, Konrad, Donata
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Polecimy z Gdańska do Chorwacji

  • Wydanie nr 220/2020
  • 15 listopada 2019, 12:26
  • Port Lotniczy Gdańsk Sp.z o.o.
  • Wiadomości
Linie lotnicze Ryanair ogłosiły, że latem 2020 roku uruchomią nowe połączenie z chorwackim Zadarem. Samoloty przewoźnika z Gdańska nad Adriatyk będą latać 3 razy w tygodniu.

To nowe i jedyne regularne połączenie Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy z Chorwacją. Do tej pory pasażerowie mogli polecieć wyłącznie do Dubrownika lotem czarterowym.

„Bardzo się cieszymy, że Gdańsk od przyszłego sezonu letniego zyskuje połączenie z Chorwacją i pięknym Zadarem. Mamy nadzieję, że będzie to bardzo ciekawy i popularny kierunek wakacyjny, wybierany chętnie przez naszych pasażerów, którzy zamiast długiej podróży samochodem będą mogli szybko  i komfortowo polecieć samolotem na odpoczynek” – powiedział Tomasz Kloskowski prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Ryanair ogłosił dziś w sumie 4 nowe, dodatkowe trasy z Polski na lato 2020 roku. Oprócz Gdańska będą także loty z Modlina i Poznania do Pafos na Cyprze i z Katowic do Burgas w Bułgarii. Z okazji ogłoszenia nowych tras Ryanair wprowadził specjalną promocję. Bilety w cenie od 39 zł na podróż do końca stycznia 2020 roku dostępne będą na Ryanair.com tylko do piątku 15 listopada.

„Cieszymy się z ogłoszenia 4 nowych dodatkowych tras z Polski. W rozkładzie lotów Ryanaira na lato 2020 znajduje się aż 36 nowych tras, łącznie 252. Ryanair obsłuży w Polsce 14,2 miliona pasażerów rocznie przyczyniając się do powstania ponad 10 tys. miejsc pracy” – powiedziała Olga Pawlonka z Ryanaira.

 

Port Lotniczy Gdańsk Sp.z o.o.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.