Wydanie nr 195/2020, Poniedziałek 13.07.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Radomiła, Joel, Ernest, Eugeniusz, Małgorzata, Trofima, Sara, Jakub, Ezdrasz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork: Konkurs recytatorski "Recytacja pod strzałami"

Malbork: Konkurs recytatorski fot. 82-200.pl
13 listopada br., z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, Młodzieżowa Rada Miasta Malborka zorganizowała konkurs recytatorski pod tytułem "Recytacja pod strzałami". W konkursie udział wzięło 9 uczniów klas 5-8 szkół podstawowych, którzy zaprezentowali wiersze o tematyce patriotycznej.

Młodzież oceniało Jury w składzie: Sekretarz Miasta Ewa Dąbrowska, Zastępca Przewodniczącej Młodzieżowej Rady Miasta Malborka Natalia Śliwińska oraz Kamila Miszta i Agnieszka Kwapisz z Biura Rady. Zadanie nie było łatwe, jednak po krótkiej przerwie ustalono werdykt. Uczestnicy byli oceniani w jednej kategorii, I miejsce zdobyła Diana Reichert, II Kornelia Zborowska a III Hanna Moździerz. Nagrody dla zwycięzców i dyplomy dla wszystkich uczestników osobiście wręczył burmistrz Malborka. Pomysłodawcą konkursu jest Mateusz Binerat, imprezę poprowadzili Julia Kraske i Marcin Mejer. Wszyscy troje są członkami MRMM.
Po konkursie wszyscy uczestnicy i organizatorzy byli zadowoleni z ogólnego przebiegu. W przyszłym roku również planujemy takowy zorganizować, a już teraz wielkimi krokami zbliża się konkurs recytatorski z okazji walentynek, który odbędzie się rzecz jasna w lutym. Więcej informacji już wkrótce – podsumowali konkurs organizatorzy.

Info i foto: 82-200.pl

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.